Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
marcela115

DOSKONAŁY / Jota

Recommended Posts

Witam forumowiczów,
Jestem na etapie wyboru projektu, do zakupu i budowy długa droga, zastanawiam się nad projektem DOSKONAŁY, buduje może ktoś ten dom i może się podzielić wrażeniami. Nie mogę również w net znaleźć zbyt wielu info, a IMHO projekt jest bardzo ciekawy. http://www.extradom.pl/projekt-domu-DOSKON...tm_medium=forum

O kurcze! ale fajny!! I widzę, że ludzie nawet chętnie go budują. Bardzo interesujące...

Szukałem czegoś zupełnie innego ale to z pewnością zweryfikuje moje dalsze decyzje w kwestii wyboru projektu. Pozdrawiam icon_cool.gif

Witam serdecznie. Moim faworytem również jest projekt "Doskonały" Jestem na etapie wyboru projektu.
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informację związane z budową, kosztami, użytymi materiałami, interesuje mnie również powiększenie garażu. Wszelkie informacje i zdjęcia są mile widziane. Mój e-mail p.krolik@poczta.fm
Już nie wspomnę o tym, że bardzo chętnie obejrzałbym projekt w trakcie realizacji w woj.Łódzkim lub Mazowieckim.
Pozdrawiam i proszę o pomoc. icon_smile.gif

Witam,
Zaczynamy budowe w polowie maja. Nie mamy jeszcze kosztorysu domu. Wiele zrodel podaje, ze to ok 500tys, czy tak rzeczywiscie jest? Czy mozna zobaczyc ten dom w okolichac Krakowa/ Katowic?

Bede wdzieczna za wskazowki, sugestie i zdjecia:).

dagigor@o2.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować