Skocz do zawartości

płyty g-k


Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć na temat płyt g-k w czasie zimy. Za ok. m-c będę miał zakończony stan surowy zamknięty (dach ocieplony wełną, ściany z betonu komórkowego z zewnątrz ocieplone warstwą 12 cm styropianu). Niestety na zimę nie zdążę nic więcej zrobić. Czy z płytami g-k na ścianach nic się nie stanie, nie wybrzuszą się, albo nie wejdzie mi pleśń?
Link do komentarza
jak położysz prawidłowo nic się nie stanie. Wełna folia hydroizolacyja i k-g w inym wypadku w ścianę będzie wchodziło ciepłe powitrze i tam odda wodę. Zobacz najnowszy katalog FERMACELLA. Pamiętaj ściany oddychające (podobnie jak dach) to mokre ściany, do oddychania jest skuteczna wentylacja. Po drugie ściana stojąca na ziemi będzie pod dom odprowadzać ciepło co zwiększy znacznie rachunki i utrudni sterowanie.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
W zależnosci od wilgotności w pomieszczeniu płyty mogą się wybrzuszyć. Jakie w ostatnim czasie prowadziłeś roboty mokre.
Proponuję częste wietrzenie pomieszczeń, to obniży poziom wilgoci.

najgorszym rozwiązaniem będzie jak wilgoć dostanie sie do wełny mineralnej i ona poprzez proces skraplania zawilgoci płyty
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Witam kolegów doświadczonych bardziej niż ja mam taki problem niestety nie zarabiam koksów i nie stać mnie na fachowców wiem bardziej tez wolałbym fachowca no, ale widomo nikt za darmo i charytatywnie nie pracuje wiec pytam kolegów doświadczonych czy mogę na ta ścianę kłaść płyty K-G Czy przed musze położyć jakiś stelaż doradźcie mi proszę.

p.s sciany są już wyczyszczone icon_smile.gif z piasku i teraz się gruntuja uni gruntem icon_smile.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...