Skocz do zawartości

akcesoria do lazienek


gene

Recommended Posts

Szukam różnych pierdół do łazienki- właśnie skończyłam remont i czas na wymianę dodatków. Od jakiegoś czasu korzystam z tortura.pl i tam jest sklep Sobmar. Jakieś opinie? Bo wiadomo, że nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto- a kupno przez internet to jednak oszczędność i z tortury dostaję zwrot 17% za zakupy.
Chodzi mi o: uchwyty do ręczników, suszarkę do ręczników, półeczki szklane, stojaki do szczoteczek itp Jak zobaczycie na stronie coś co macie i polecacie to proszę o kontakt.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Szukam różnych pierdół do łazienki- właśnie skończyłam remont i czas na wymianę dodatków. Od jakiegoś czasu korzystam z tortura.pl i tam jest sklep Sobmar. Jakieś opinie? Bo wiadomo, że nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto- a kupno przez internet to jednak oszczędność i z tortury dostaję zwrot 17% za zakupy.
Chodzi mi o: uchwyty do ręczników, suszarkę do ręczników, półeczki szklane, stojaki do szczoteczek itp Jak zobaczycie na stronie coś co macie i polecacie to proszę o kontakt.


Osobiście polecam sklep AGD z warszawy. Solidny, sprawny i stosunkowo tani. Duży asortyment. Korzystałem i mogę z czystym serce polecić. Co do sklepu Sobmar to nie mam niestety zdania
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Szukam różnych pierdół do łazienki- właśnie skończyłam remont i czas na wymianę dodatków. Od jakiegoś czasu korzystam z tortura.pl i tam jest sklep Sobmar. Jakieś opinie? Bo wiadomo, że nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto- a kupno przez internet to jednak oszczędność i z tortury dostaję zwrot 17% za zakupy.
Chodzi mi o: uchwyty do ręczników, suszarkę do ręczników, półeczki szklane, stojaki do szczoteczek itp Jak zobaczycie na stronie coś co macie i polecacie to proszę o kontakt.


czy to jest firma z Warszawy z Bartyckiej jesli tak to moge polecić w razie czego otwarte maja tam do 19 więc ja bym podjechał i obejrzał na żywo.

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...