Skocz do zawartości

AGD - Gorenje


Viktoria

Recommended Posts

z czeskiej fabryki wyjeżdżają płyty ceramiczne i piekarniki z nadrukiem MORA, GORENJE, SIEMENS i inne i jest to ten sam wyrób (oczywiście różne modele tańsze i droższe, mniej lub bardziej skomplikowane i wyposażone) - widziałem na własne oczy, podobnie jest z pralkami i ze zmywarkami co można sprawdzić oglądając sprzęt w markecie, ja mam MORĘ i jestem zadowolony (kupiłem nieco taniej niż ten sam model z nadrukiem GORENJE)
Link do komentarza
Racja.Nie ma sensu przepłacać za nazwę,chyba,że dany sprzęt podoba nam się bardzo pod względem estetycznym.
Już dawno minęły czasy,gdzie jakieś marki można było spokojnie uznać za najlepsze a inne za gorsze.
Oczywiście nie biorę tu pod uwagę sprzętów chińskich,np. Beko.
Ważna jest też dostępność serwisu,bo np. Gorenje czy Teka na Śląsku nie istnieje.No bo to jest totalnie nie poważne,żeby na serwis kuchni czekać 2 tygodnie.
Chyba,że się coś zmieniło w ciągu pół roku.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Produkty Gorenje sa podobno bardzo dobre, co o tym sadzicie? Ma ktos jakies doswiadczenia ze sprzetami tej marki?




Fakt są niezłe, przynajmniej zmywarki:), ale ogólnie jest sporo sprzetu dobrej jakości i niezłym designem, ja za namową sprzedawcy i kilku opiniom w necie dałam sie namówic na płyte indukcyjną Teki i jestem zadowolona, ale uwarzam, że przed zakupem warto zrobić mały wywiad odnośnie sprzetu bo ma on nam służyc kilka lat, a nie miesiąc no i kosztuje.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Dział Obsługi klienta jest rewelacyjny, kupiłam piekarnik i okap tej firmy i reklamacje piekarnika załatwili na moja korzyść, chociaż problem, który zgłosiłam standardowo nie podlega reklamacji, było to ich dobrowolne świadczenie na rzecz klienta. Ogólnie bardzo pozytywnie, a sprzęt jeszcze nie zamontowany więc nie moge sie wypowiadac.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...