Skocz do zawartości

Barek w salonie - pomocy!!


Aneczka82

Recommended Posts

Moja opinia o barku jest taka,że uważam toto za pretensjonalne naśladowanie Amerykanów.Świątynia alkoholu w domu.Strata miejsca.
A już szczególnie żałośnie wygląda dom,gdzie na alkohole przeznaczono więcej miejsca niż na książki. icon_neutral.gif
Pewnie dlatego tak mi się porobiło,bo uważam alkohol za rzecz zbędną w życiu człowieka.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Bardzo was proszę o opinie dotyczące barku w salonie, który nie jest połączony z kuchnią i nie ma żadnych wnęk, które można zagospodarować na barek. Nie mam w ogóle pomysłu icon_sad.gif a mój mąż upiera się żeby coś takiego zrobić.. może ktoś ma jakiś pomysł. Będę bardzo wdzięczna



Nie bardzo sobie to wyobrażam.... Półka przy ścianie, czy barek idący przez środek salonu?
Barek w domu być musi icon_cool.gif
Link do komentarza
Dlaczego?Czy w naszym pijackim narodzie nie można byc dumnym,że się nie ma w tym ani odrobiny udziału?
A jak już widzę na filmach tych spędzających życie w barach Amerykanów,to mnie......Puste,żałosne życie.Od podrywu,do podrywu,a pomiędzy nimi drinkowanie.
No i właśnie barek kojarzy mi się z takim żałosnym życiem.Świątynia alkoholu w domu.
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego?Czy w naszym pijackim narodzie nie można byc dumnym,że się nie ma w tym ani odrobiny udziału?
A jak już widzę na filmach tych spędzających życie w barach Amerykanów,to mnie......Puste,żałosne życie.Od podrywu,do podrywu,a pomiędzy nimi drinkowanie.
No i właśnie barek kojarzy mi się z takim żałosnym życiem.Świątynia alkoholu w domu.



Coś zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz...
Link do komentarza
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, myślę, że wszystko będzie dobrze i żadnego barku nie będzie icon_smile.gif Zrobiliśmy otwór w ścianie łączącej salon z kuchnią, będzie tam większy parapet i do tego krzesła barowe, będzie można sobie usiąść w salonie i pogadać z osobą "pracującą" w kuchni icon_biggrin.gif żaden alkohol wystawiony nie będzie icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, myślę, że wszystko będzie dobrze i żadnego barku nie będzie icon_smile.gif Zrobiliśmy otwór w ścianie łączącej salon z kuchnią, będzie tam większy parapet i do tego krzesła barowe, będzie można sobie usiąść w salonie i pogadać z osobą "pracującą" w kuchni icon_biggrin.gif żaden alkohol wystawiony nie będzie icon_smile.gif



Ale to właśnie jest BAREK icon_lol.gif
Adamisowi kojarzy się to tylko z orgią alkoholową i nie zauważa, że w barze można się napić np. kawy. Ba, są bary w ogóle bezalkoholowe - np. mleczne icon_lol.gif
To czy wystawisz na tym barku flaszkę z wódką i kieliszki to już tylko Twoja sprawa, ale BAREK będziesz mieć.
Link do komentarza
A ja kwestią barku nadal jestem zainteresowany, po trochę dlatego, że kuchnia przed jakąś większą prywatką czy kolacją przypomina raczej front działań wojennych (makaron na suficie, jajka na podłodze, kurz bitewny w postaci mąki unosi niczym mgła nad polami Verdun, a ściany zazwyczaj upstrzone są krwawymi plamami sosu pomidorowego) więc o przekuwaniu ścian nie ma mowy. Raczej kuchnię, zamyka się na cztery spusty i udaj się, że potrawy, naczynia i szkło pojawiają się z powietrza. Możecie polecić jakiś fajny barek wolno stojący, ewentualnie większą szafę z opcją barku?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Moja opinia o barku jest taka,że uważam toto za pretensjonalne naśladowanie Amerykanów.Świątynia alkoholu w domu.Strata miejsca.
A już szczególnie żałośnie wygląda dom,gdzie na alkohole przeznaczono więcej miejsca niż na książki. icon_neutral.gif
Pewnie dlatego tak mi się porobiło,bo uważam alkohol za rzecz zbędną w życiu człowieka.



Adamisie, Adamisie, też mi porada techniczna. Pytanie nie brzmiało "czy" tylko "jak". A jak ktoś dużo czyta, to nie musi szpanować przed znajomymi czterema regałami książek o tytułach pisanych greką najlepiej. Ja przewalam tony książek, ale biorę je z biblioteki, bo gdybym miał je kupować, to by mi na jedzenie kasy nie starczyło. A wódka z rana jak śmietana (żart), jak poznało się tajniki kultury picia, to nie trzeba spędzać wszystkich piątkowych wieczorów w książkach, lub w operze, żeby nie być prymitywem.

Koniec mojej dygresji.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Bardzo was proszę o opinie dotyczące barku w salonie, który nie jest połączony z kuchnią i nie ma żadnych wnęk, które można zagospodarować na barek. Nie mam w ogóle pomysłu icon_sad.gif a mój mąż upiera się żeby coś takiego zrobić.. może ktoś ma jakiś pomysł. Będę bardzo wdzięczna





ja bym proponował barek w formie kontenerka na kółkach, zeby można było go sobie swobodnie przysuwać tam gdzie jest w danej chwili potrzebny icon_smile.gif a jak nie jest to odstawić pod ścianę, czy pod stół.
ja nawet kiedyś się zastanawiałem czy by czegoś takiego nie wprowadzić do naszej oferty. tu poniżej pokażę jeden z kontenerków, który robiliśmy do łazienki. moglibyśmy zrobić coś dla Ciebie na zamówienie. drewno do koloru do wyboru wg palety dostępnych w kraju fornirów. no nic, polecam obejrzenie mojej galerii i tych zdjęć.
pozdrawiam
łazienek
zebr1d.jpg
tab2d.jpg
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...