Skocz do zawartości

brak znajomosci sztuki budowlanej i nierzetelnosc


Recommended Posts

Witam, chciałem przestrzec przed korzystaniem z usług budowlanych firmy [usunięto przez Moderatora] mieszczącej się w Szczecinie przy ul. [usunięto przez Moderatora], a której właścicielem jest Pan [usunięto przez Moderatora].
Firma ta jest nierzetelna i niekompetentna. Pan [usunięto przez Moderatora]to oszust, krętacz, nie dotrzymujący terminów, ustaleń, ignorant, a przede wszystkim nie znający zasad rzemiosła budowlanego. Pierwotnie miała świadczyć usługi w zakresie budowy dachów, obecnie oferuje prawie wszystkie usługi budowlane. Firma ta:
- nie posiada żadnego specjalisty ani od budowy dachów ani od innych usług budowlanych-zatrudnieni pracownicy są z łapanki i przyuczeni do prac budowlanych
- ponadto sa to pracownicy zatrudnieni na czarno
- Pan Waldemar zajmuje się natomiast wyłudzaniem pieniędzy od inwestora stosując szantaż i groźby.
- Zakupowane przez inwestora materiały wędruje częściowo na inne lub na potrzeby własne
- Inspektorzy budowlani którzy oceniali wykonana prace stwierdzili mnóstwo usterek do których w/w firmy się nie przyznaje i nie ma zamiaru ich usunąć
- Firma ta posiada już wiele spraw komorniczych z tytułu pozwu o nie wywiązanie się z umowy
- brak odpowiedniego wykształcenia pracowników naraża inwestora na dodatkowe koszty spowodowane koniecznością zakupu nowych materiałów
- pragnę jeszcze nadmienić ze w ostatnim czasie została usunięta w/w firma z placu budowy z powodu nierzetelności pracy, tym samym nie pozostaje gołosłowny

Proszę jednocześnie aby osoby zainteresowane, w szczególności pokrzywdzeni przez te firmę kontaktowali się ze mną, abyśmy mogli wspólnie podjąć radykalne kroki.
Mój email: arecki1971@wp.pl
Link do komentarza
Witam Torco

Podobną sytuację przechodziłam ostatnio i uwierz mi nie jest łatwo wygrać z oszustami, bo też prawo karne broni takich ludzi --- ale też np. prawo prasowe ( nazwa firmy i nazwisko człowieka usunięte) Ja w euforze walki z firmą instalatorską , która zagarneła mój zadatek i nie zrobiła tego co zrobić miała a to co zrobiła należało poprawiać chwytałam się różnych środków ( sąd, prokurator ( prokurator pożal się Boże) prasa .... Np. w lokalnej gazecie , nie mogłam zamieścić ogłoszenia mówiącego , że szukam osób oszukanych przez pana Andrzeja K ----- bo naruszałoby to jego dobre imię ( na ile jest ono dobre, to wiem ja ) prokurator --- nie wszczął postępowania , bo czyn pana K nie ma znamion czynu zabronionego , no i tak w kółko . Jedynie sąd stanął tu na wysokości zadania i w krótkim terminie dał nakaz zapłaty - dzięki czemu odzyskałam 70 % zagarniętej przez pana K kwoty. Wiem jedno - trzeba walczyć, nawet wówczas gdy wydaje się że jesteśmy sami z problemem i nie ma znikąd pomocy - walczyć i nie odpuszczać. Bo jak wszyscy będziemy odpuszczać , to tacy ludzie jak mój pan K i twój ... będą dalej kraść i partaczyć bezkarnie --- za nasze ciężko zarobione pieniądze.
A ja ??? Ja cieszę się że niedługo kończę budowę i nie będą miała już doczynienia z takimi panami K ...

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Beata
Link do komentarza
Cytat

Witam, chciałem przestrzec przed korzystaniem z usług budowlanych firmy [usunięto przez Moderatora] mieszczącej się w Szczecinie przy ul. [usunięto przez Moderatora], a której właścicielem jest Pan [usunięto przez Moderatora].
Firma ta jest nierzetelna i niekompetentna. Pan [usunięto przez Moderatora]to oszust, krętacz, nie dotrzymujący terminów, ustaleń, ignorant, a przede wszystkim nie znający zasad rzemiosła budowlanego. Pierwotnie miała świadczyć usługi w zakresie budowy dachów, obecnie oferuje prawie wszystkie usługi budowlane. Firma ta:
- nie posiada żadnego specjalisty ani od budowy dachów ani od innych usług budowlanych-zatrudnieni pracownicy są z łapanki i przyuczeni do prac budowlanych
- ponadto sa to pracownicy zatrudnieni na czarno
- Pan Waldemar zajmuje się natomiast wyłudzaniem pieniędzy od inwestora stosując szantaż i groźby.
- Zakupowane przez inwestora materiały wędruje częściowo na inne lub na potrzeby własne
- Inspektorzy budowlani którzy oceniali wykonana prace stwierdzili mnóstwo usterek do których w/w firmy się nie przyznaje i nie ma zamiaru ich usunąć
- Firma ta posiada już wiele spraw komorniczych z tytułu pozwu o nie wywiązanie się z umowy
- brak odpowiedniego wykształcenia pracowników naraża inwestora na dodatkowe koszty spowodowane koniecznością zakupu nowych materiałów
- pragnę jeszcze nadmienić ze w ostatnim czasie została usunięta w/w firma z placu budowy z powodu nierzetelności pracy, tym samym nie pozostaje gołosłowny

Proszę jednocześnie aby osoby zainteresowane, w szczególności pokrzywdzeni przez te firmę kontaktowali się ze mną, abyśmy mogli wspólnie podjąć radykalne kroki.
Mój email: arecki1971@wp.pl


No to współczuję. A tak z ciekawości to jak trafiłeś do tego gościa? Wygląda na to że to jakiś deweloper .Aż przykro że spotkało to osobę z tego samego regionu co ja. Ale nie poddawaj się i nie zniechęcaj.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...