Skocz do zawartości

Działka - jaki jest jej status?


ReniT

Recommended Posts

Witam wszystkich czytających. Mam pytanie i może ktoś bedzie umiał mi odpowiedzieć. Mam działkę rolną, gmina ukończyła przygotowywanie planu zagospodarowania przestrzennego i wysłała do uzgodnień. Starałam się o przekształcenie jej na budowlaną. Studium uwarunkowań do planu przeznaczyło moją działkę pod zabudowę mieszkaniową z dominującą funkcją rekreacyjną. Dziś po rozmowie z urzędnikiem wiem, że moja działka będzie budowlana, w planie będzie pod budownictwo jednorodzinne i rekreacyjne. Czy to dobrze, czy źle, działka ma 30arów? Bo jakoś nie rozumię tego przekwalifikowania? może ktoś miał też taką sytuację.

Z góry dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję, że ktoś zerknie
Link do komentarza
Nie fabryki to nie. Dom jednorodzinny tylko. Tylko nie bardzo zrozumiałam tego przekształcenia. Bo starając sięo kredyt to nie wiem co mam mówić doradcom. Bo ja zrozumiałam to tak, że mam 2 możliwości jeżeli chodzi o budowę i albo wybiorę sobie dom jednorodzinny albo rekreacyjny i wybór zależy ode mnie. Tylko chciałam uzyskac jeszcze potwierdzenie od mądrych osób, które wiedzą dokładnie co gmina ma na myśli dając takie przeznaczenie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...