Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Elewina91

Molekularny system oczyszczania wody FORLIFEPLUS

Recommended Posts

Podjęłam zbyt szybką decyzję i dałam się namówić na molekularny sytem oczyszczania wody FORLIFEPLUS. Mam 10 dni na odstąpienie umowy i waham się czy go kupić, czy też jest to naciąganie ludzi. Nie wiem czy faktycznie ta woda jest czysta i czy jest to wyrzucianie pieniędzy. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety forlifeplus grandwater to ściema za duże pieniądze z 7 tyś zł nagle otrzymamy promocje na 3.5 tys zł a taki sam filtr można dostać na filtrwody.pl za 1 tys zł - oraz wkłady firmy amii blufulters producenta systemu forlifeplus dla firmy dialog za 30 do 50 zł za zestaw - można jednak wycofać się z zakupu nawet do 3 miesięcy jeśli konsument nie został poinformowany o prawie odstąpienia na pewno mamy 10 dni warto się zastanowić by nie nabijać kasy domokrążcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

niestety forlifeplus grandwater to ściema za duże pieniądze z 7 tyś zł nagle otrzymamy promocje na 3.5 tys zł a taki sam filtr można dostać na filtrwody.pl za 1 tys zł - oraz wkłady firmy amii blufulters producenta systemu forlifeplus dla firmy dialog za 30 do 50 zł za zestaw - można jednak wycofać się z zakupu nawet do 3 miesięcy jeśli konsument nie został poinformowany o prawie odstąpienia na pewno mamy 10 dni warto się zastanowić by nie nabijać kasy domokrążcąmam serdeczną prośbę abyś podal mi namiary na tą firmę co produkuje te wkłady do forlifeplus bo jestem właśnie jego wlaścicielem i usilnie poszukuję firmy w której mogę kupić takie wkłady. icon_biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

mam serdeczną prośbę abyś podal mi namiary na tą firmę co produkuje te wkłady do forlifeplus bo jestem właśnie jego wlaścicielem i usilnie poszukuję firmy w której mogę kupić takie wkłady. icon_biggrin.gifwkłady można kupić w sklepie internetowym www.filtrwody.pl lub dzwonić pod nr 0885400700 , są też u sprzedawcy na allegro nick kenik24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był u mnie przedstawiciel FORLIFEPLUS. Od 7 lat pracuję w katowickim sanepidzie, nie uważam aby system FORLIFEPLUS był niezbędny w waszych domach, woda jest u nas regularnie sprawdzana i substancje rakotwórcze, metale ciężkie (które usuwa ten system) mieszczą się w naszych polskich normach, a najprawdopodobniej już w 2015 r. przyjmiemy normy europejskie i tych substancji powinno być średnio jeszcze 5 razy mniej!!! Poza tym wirusy i bakterie są skutecznie eliminowane przez zastosowanie chloru, który jest podawany w wystarczającej ilości by wszystko zabić! Poza tym 7 500 zł. To drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że FORLIFEPLUS jest warte tych pieniędzy, zastanów się człowieku ile wydajesz na wody (pseudo) mineralne?!?! 2015 r. czyli chcesz powiedzieć, że jeszcze minimum 6 lat będziecie nas truć?!?! Ja mam ten system i czuję się bezpiecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My was nie trujemy, tylko ewentualnie woda, nie da się w tydzień wymienić wszystkich rur azbestowych itp. na to potrzeba czasu ale i tak twierdzę, że woda nie jest najgorsza, myślę że nie trzeba inwestować takiej kasy w zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

To jest strona firmy z opisem systemu:

http://www.forlifeplus.pl/intro.htm

A ja chętnie dowiedziałbym się jakie zarzuty mają do tej metody (ceny, sposobu dystrybucji?) sceptycy oraz dlaczego? icon_smile.gif NA razie przeczytałem, że to ściema, ale... DLACZEGO?W dobie kiedy podaż przewyższa popyt sprzedawca stara się nadać oferowanemu towarowi cechy szczególne, które mają stworzyć wrażenie wyjątkowości, przez co skłonić potencjalnego klienta do zakupu. Stosuje się tu następujące formy argumentacji:

oferowany towar jest produktem wyjątkowo innowacyjnym,
oferowany towar jest dostępny tylko w tej formie sprzedaży,
oferowany towar ma znacznie niższą cenę niż na półce sklepowej.
W przypadku towaru oferowanego wyłącznie w tej formie sprzedaży ceny są wyższe niż ceny podobnych produktów oferowanych w sklepach, a przedstawiana argumentacja nie musi polegać na prawdzie.

Sprzedawca może też uzyskać pożądany efekt dzięki pełnej informacji o produkcie, niedostępnej w normalnej sprzedaży sklepowej.
pełen tekst

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sprzeda%C5%BC_bezpo%C5%9Brednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Był u mnie przedstawiciel FORLIFEPLUS. Od 7 lat pracuję w katowickim sanepidzie, nie uważam aby system FORLIFEPLUS był niezbędny w waszych domach, woda jest u nas regularnie sprawdzana i substancje rakotwórcze, metale ciężkie (które usuwa ten system) mieszczą się w naszych polskich normach, a najprawdopodobniej już w 2015 r. przyjmiemy normy europejskie i tych substancji powinno być średnio jeszcze 5 razy mniej!!! Poza tym wirusy i bakterie są skutecznie eliminowane przez zastosowanie chloru, który jest podawany w wystarczającej ilości by wszystko zabić! Poza tym 7 500 zł. To drogo!A na WWW.FILTRWODY.PL TYLKO 999zł super CENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...