Skocz do zawartości

działka ZP,U


Lolitka

Recommended Posts

Witam,
Posiadam działkę która według planu zagospodarowania jest oznaczona jako ZP,U czyli obszar zieleni z towarzyszącymi usługami publicznymi.
Według planu mogę na tym terenie poza zielenią również wybudować:
budynek z przeznaczeniem na usługi publiczne: sportu, rekreacji, kultury, oświaty, zdrowia, turystyki, itp. jako przezna­czenie podstawowe,
Inne drobne (poza wymienionymi w pkt 2) usługi nieuciążliwe (np. gastronomia, drobny handel) i niekolidujące z przeznaczeniem podstawowym, jako przeznaczenie dopuszczone,

W związku z tym, że nie można wybudować normalnego domku jednorodzinnego, to chciałam się zapytać czy mogę np. wybudować domek jednorodzinny gdzie oficjalnie jeden czy dwa pokoje przeznaczę np na wynajem.
Ogólnie mówiąc jak obejść plan zagospodarowania tak aby móc tam wybudować domek jednorodzinny.

Pozdrawiam,
Lolitka
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Posiadam działkę która według planu zagospodarowania jest oznaczona jako ZP,U czyli obszar zieleni z towarzyszącymi usługami publicznymi.
Według planu mogę na tym terenie poza zielenią również wybudować:
budynek z przeznaczeniem na usługi publiczne: sportu, rekreacji, kultury, oświaty, zdrowia, turystyki, itp. jako przezna­czenie podstawowe,
Inne drobne (poza wymienionymi w pkt 2) usługi nieuciążliwe (np. gastronomia, drobny handel) i niekolidujące z przeznaczeniem podstawowym, jako przeznaczenie dopuszczone,

W związku z tym, że nie można wybudować normalnego domku jednorodzinnego, to chciałam się zapytać czy mogę np. wybudować domek jednorodzinny gdzie oficjalnie jeden czy dwa pokoje przeznaczę np na wynajem.
Ogólnie mówiąc jak obejść plan zagospodarowania tak aby móc tam wybudować domek jednorodzinny.

Pozdrawiam,
Lolitka



Na usługi turystyczne wybuduj dom z pokojami na wynajem -czyli pensjonat..
połączysz przyjemne z pożytecznym - będziesz mieszkać (w części dla właściciela) i zarabiać na reszcie. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...