Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiam! Chcę zrobić balkon w projekcjie jest balkon ale niema zrobionej przygotówki pod balkon niema drutów zamocowanych pod balkon. Mam pytanie czy jest możliwe aby zrobić balkon betonowy i jezeli tak to Jak
dodam ze mor jest wsunięty o jednego pustaka tam gdzie miał być balkon tyle ze niema drutów!


Dziękuję za odpowiedz
Link do komentarza
Cytat

Wiam! Chcę zrobić balkon w projekcjie jest balkon ale niema zrobionej przygotówki pod balkon niema drutów zamocowanych pod balkon. Mam pytanie czy jest możliwe aby zrobić balkon betonowy i jezeli tak to Jak
dodam ze mor jest wsunięty o jednego pustaka tam gdzie miał być balkon tyle ze niema drutów!


Dziękuję za odpowiedz


Zrób lekki drewniany na zatopionym w ścianie kątowniku ,czy innym kształtowniku.O betonowym wylewanym zapomnij,powinien być zakotwiony w wieńcu. icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Czyli nie ma możliwości zrobienia betonowego!


Złota rączka dobrze radzi bo to tanie rozwiązanie w obecnej sytuacji.Można oczywiście zrobić betonowy balkon betonując np tregry w pozostawionej wnęce a konstrukcyjne zbrojenie płyty balkonowej oprzeć właśnie na nich.Pozostaje pytanie czy taka konstrukcja będzie stabilna/wielkość tregier i głębokość ich zakotwienia/?Bob icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...