Skocz do zawartości

czy ktoś ma voxa?


Recommended Posts

Cytat

witam. upatrzyłam sobie meble http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--r.../pokoj-dzienny/ czy ktoś w ogóle o nich słyszał? albo ma je u siebie? zanim kupie chce sie dowiedzieć czy są trwale, czy np. zawiasy w drzwiczkach nie psuja sie po roku.generalnie czy są dobrze wykonane



ja mam Voxa w sypialni i pokoju syna, jeśli chodzi o jakość to jak najbardziej polecam, nic się nie opuszcza, wszystko działa i
nawet się nie poobijały rogi mimo że syn z kolegami uprawiali już chyba wszystkie sporty w jego pokoju, ostatnio np. ping pong na biurku icon_eek.gif
ja mam sypialnię romeo i julia, ale jak się nazywają meble syna do prawdy nie pamiętam,
ale myślę że wszystkie meble z voxa są trwałe i solidne, więc osobiście polecam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

ja mam Voxa w sypialni i pokoju syna, jeśli chodzi o jakość to jak najbardziej polecam, nic się nie opuszcza, wszystko działa i
nawet się nie poobijały rogi mimo że syn z kolegami uprawiali już chyba wszystkie sporty w jego pokoju, ostatnio np. ping pong na biurku icon_eek.gif
ja mam sypialnię romeo i julia, ale jak się nazywają meble syna do prawdy nie pamiętam,
ale myślę że wszystkie meble z voxa są trwałe i solidne, więc osobiście polecam



parę lat temu kupiłam meble vox mojemu synowi do pokoju.Przykro patrzec teraz na nie,zniszczyły się,bardzo szybko poodpadały uchwyty.łózeczko ktore miało slyżyc kilka lat zepsuło się po roku,było naprawiane trzy razy.Dwa lata temu moja mama kupiła stolik ,niestety też trzeba uważac,byle puknięcie,stuknięcie zostawia slad
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...