Skocz do zawartości

Projektowanie i aranżacja wnętrz


Recommended Posts

Szybko i profesjonalnie pod okiem specjalistów pomożemy stworzyć Ci wnętrze takie jakie sobie wymarzysz. Wykonujemy projekty techniczne, wizualizacje, pomożemy Ci wystylizować Twoje mieszkanie, dobrać odpowiednie oświetlenie, podłogi, meble, kolory na ściany. Zajmujemy sie projektowaniem wnętrz zarówno o małych jak i o dużych powierzchniach. Wykonujemy projekty poszczególnych pomieszczeń mieszkalnych pokoi, łazienek, kuchni, etc..
Naszym atutem jest to,że nie oferujemy klientom cen warszawskich.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
ja sobie sama projektowałam pokoje w takim bardzo łatwym programie vox box, wybiera się bryłę wnętrza, podaje się wymiary pokoju, i potem moza dobierać kolory ścian, sufitu, podłogi i wstawiać meble, obrazki, roślinki, mi ten program pomógł w wyborze mebli i koloru ścian, oczywiście fajnie jak zrobi projekt projektant, niestety nie wszystkich na to stać, ja wolałam pieniądze przeznaczyć na droższe meble, a z aranżacją wnętrza jakoś sobie nawet nieźle poradziłam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

ja sobie sama projektowałam pokoje w takim bardzo łatwym programie vox box, wybiera się bryłę wnętrza, podaje się wymiary pokoju, i potem moza dobierać kolory ścian, sufitu, podłogi i wstawiać meble, obrazki, roślinki, mi ten program pomógł w wyborze mebli i koloru ścian, oczywiście fajnie jak zrobi projekt projektant, niestety nie wszystkich na to stać, ja wolałam pieniądze przeznaczyć na droższe meble, a z aranżacją wnętrza jakoś sobie nawet nieźle poradziłam icon_biggrin.gif



Tak, masz duzo racji, ale nie wszyscy musza byc tak pomyslowi i wyczuciem jezeli chodzi o wnetrza.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...