Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A co, jeśli powiem Ci prawdę? Co, jeśli dowiesz się teraz, że oni tylko stosują się do procedur Ministerstwa Zdrowia? Tak jak córka jednego z naszych forumowiczów (famaceutka) musi stosować się do (często) bzdurnych przepisów w aptece, tak i lekarze mają ściśle narzucone procedury. Z "niczego" sobie swojego zachowania nie wzięli. Każda praca opiera się na procedurach. Tak, jak ja otrzymuje procedury dydaktyczne z Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące zdalnego nauczania (które także nie są extra świetne), tak lekarze stosują się do narzuconych odgórnie procedur. Nie mam żalu do lekarzy w moim mieście, ponieważ to nie oni zamknęli przede mną szpital. To nie była ich decyzja, tylko "góry". Jasne to jest dla Ciebie?
    • Gość j23
      Oooo, stary pyskacz się odezwał. Kim jesteś abyś farmazonił głodne kawałki. Od tego co jest a czego nie powinno być jest admin a nie ty biedny obrońco forum. Lubisz przysparzać adminowi pracy? bo potem admin będzie musiał kasować te śmieci które napisałeś, a po co?
    • ale ja krytykuję służbę zdrowia, też widzę duże braki. Tylko zauważ, że każda próba dyscyplinowania kasty lekarzy to obraza demokracji i praw obywatelskich. Oczywiście to nie znaczy, że nie trzeba im dofinansowania. Ale z mojego doświadczenia wynika, że szpitale są różne w stosunku do pacjentów - i nie zależy to od prawa.    Jeśli idzie o inne sprawy - ja w ogóle nie toleruję myśliwych - dla mnie to zboczenie. Rozumiem zawodowców - mordują dla kasy. Nie rozumiem amatorów - mordują dla przyjemności. Dopuszczenie dzieci do polowania  - to ich deprawowanie, obniżanie wrazliwości na cierpienie, w niektórych przypadkach może wykreować bandytę i zboczeńca. No więc jestem przeciw.    Innych zmian nie znam - to sie nie wypowiem. 
    • Nie , nie dałem się ponieść... Nie czerpię informacji z forum ...
    • Stanowczo zaprzeczam nic takiego nie postało w mojej głowie i żeby już nie posługiwać się tym loginem i nie drażnić, odpowiem tylko że chyba w tym zamieszaniu i na fali waszego hejtu, dał się ponieść waszej dezinformacji. Przepraszam nie mogę już dzisiaj pisać. Dobranoc.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...