Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Powiedział w porozumieniu z sobą. Dostaje informacje, że jemu akuratnie parcie na termin może przynieść duży spadek notowań, więc lawiruje. To oczywiste. To musiałby być za kilka tygodni odwołany. Ale nie będzie.  Nie widzę możliwości i nie chodzi tu tylko o nasze, krajowe działania. Zagrożenie nie tak prędko wygaśnie, więc obostrzenia, chociaż nieco złagodzone, wciąż będą utrzymywane. Co będzie bardzo wygodne dla rządu. Tyle, że prawdopodobnie jest po herbacie. Ze względu na sytuację nikt nie rozmawia o tym w jaki sposób Niejaki pan Marek Jakubiak, który w wyborach uzyskał około 3 tysięcy głosów, nagle, w warunkach sytuacji "zostań w domu", bez struktur, bez żadnej pracy organizacyjnej, dostarcza do PKW 140 tysięcy podpisów, które w chwilę póxniej zostają potwierdzone, jako autentyczne.  Cuda, panie, cuda.   To jest zneutralizowanie ewentualnego bojkotu ze strony opozycji, aby Duda nie pozostał jedynym kandydatem. Będzie dwóch. Wszystko idzie scenariuszem rosyjskim, tam Putin też ma rywali w wyborach. I nawet nie są później zsyłani do łagrów. A Jakubiak będzie mógł spokojnie zająć się browarem.
    • Jak ogłoszą stan klęski - niekoniecznie.
    • Więc mi wytłumacz kto pod tym kotłem pali? Może my??? Uważasz, że w chwili wojny, w chwili , kiedy zdrowie własne i członków rodziny jest najważniejszą myślą u wszystkich, to potrzebne jest dolewanie oliwy do ognia" A kto to robi? Cywilizowani ludzie o 4.30 nad ranem? Tak to kiedyś NKWD działało, a teraz sługusi prezesa, co widzę kompletnie Ci nie przeszkadza. Jesteś wobec tych niegodziwości pełen och-ów i ach-ów. Ok. W porządku. Ode mnie tyle. Jeśli nie w maju, to tak nie będzie. Bo wszystkie terminy muszą biegnąć od początku. A za 4 - 6 miesięcy, to będziemy dopiero zaczynać myśleć o powrocie do życia (nie wszyscy, niestety). To dołóżcie śmiało 6 miesięcy. Od razu. 
    • Powiedział to być może w porozumieniu z prezesem który spostrzegł że trochę nawywijali w nocy i przydałoby się uspokoić atmosferę. Nie to zacytowałem ale sens wiadomy. Zdaje mi się że w ten sposób wypowiedział się też wczoraj minister od zdrowia. Wczoraj lub przedwczoraj. Raz przeczytałem a potem już nie natknąłem się na tą notkę.
    • My (Izbie Gospodarczej) też szacujemy, że w miarę normalnie (dla usług) powinno być po wakacjach (jak będą). 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...