Skocz do zawartości

miejscowy plan zagospodarowania a decyzja o warunkach zabudowy


tomek73

Recommended Posts

Witam,
Jestem właścicielem gospodarstwa rolnego o powierzchni ok 3 ha. Na terenie gminy obowiązuje aktualny plan zagospodarowania. W bezpośrednim kontakcie z moim gospodarstwem istnieje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Miejscowy plan zagospodarowania dla moich działek zakłada trwałą adaptację istniejących obiektów gospodarczych (kurników) bez możliwości zabudowy mieszkaniowej. Czy mimo istnienia planu z powyzszymi zapisami mogę wystąpić do gminy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy w celu budowy siedliska.

Proszę o pomoc, pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam,
Jestem właścicielem gospodarstwa rolnego o powierzchni ok 3 ha. Na terenie gminy obowiązuje aktualny plan zagospodarowania. W bezpośrednim kontakcie z moim gospodarstwem istnieje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Miejscowy plan zagospodarowania dla moich działek zakłada trwałą adaptację istniejących obiektów gospodarczych (kurników) bez możliwości zabudowy mieszkaniowej. Czy mimo istnienia planu z powyzszymi zapisami mogę wystąpić do gminy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy w celu budowy siedliska.

Proszę o pomoc, pozdrawiam



Jak jest plan to nie ma Decyzji o warunkach.
Możesz wystąpić o zmiane planu.
Tak myślę.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...