Skocz do zawartości

moje pierwsze mieszkanie


Recommended Posts

Cytat

Moje pierwsze mieszkanie a nie mam pomyslu jak je urzadzic.
Duzy pokoj ma 16,2 mkw jego wymiary to 323- 493.
Maly ma 8,4 mkw jego wzmiary to 244- 344.

Prosze o ciekawe pomysl i rady bede bardzo wdzieczny.


Mąż mówi że sama wizualizacja pokoi nie daje podstaw do porad.Ktoś ty,coś ty,co robisz,rodzina ? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
w mieszkaniu będzie mieszkać młode małżeństwo 2+1
będziemy spędzać większość czasu
żeby było ładnie wygodnie praktycznie, przytulnie, duży pokuj jest słoneczny
a mały przyciemniony no nie wiem
chciałbym, żeby nie było zagracone i było przestrzene
Link do komentarza
te wizualizacje to dużego pokoju? mały będzie dla dziecka?
musisz napisać coś więcej, macie już meble czy dopiero będziecie kupować? w jaki wieku jest szkrab,
czy w przedpokoju macie miejsce na szafy?
no i czy w kuchni jest miejsce na stolik, bo jak widzę stół wstawiłaś do pokoju, ale czy przy tym stole będziecie spożywać posiłki czy będzie używany okazjonalnie?
trudno doradzić bez podstawowych informacji icon_biggrin.gif
pozdrawiam i czekam na informacje icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

te wizualizacje to dużego pokoju? mały będzie dla dziecka?
musisz napisać coś więcej, macie już meble czy dopiero będziecie kupować? w jaki wieku jest szkrab,
czy w przedpokoju macie miejsce na szafy?
no i czy w kuchni jest miejsce na stolik, bo jak widzę stół wstawiłaś do pokoju, ale czy przy tym stole będziecie spożywać posiłki czy będzie używany okazjonalnie?
trudno doradzić bez podstawowych informacji icon_biggrin.gif
pozdrawiam i czekam na informacje icon_biggrin.gif





Witam do mieszkania nie mamy jeszcze mebli, a nasz szkrab 1,5 r.Ponadto w przedpokoju jest miejsce na szafę w zabudowie, w kuchni jest miejsce na stolik, a w pokoju stół będzie używany tylko iwy łącznie okazyjnie.
Proszę o szybką odpowiedź i rozpatrzenie naszej prośby z góry dziękuję.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

w mieszkaniu będzie mieszkać młode małżeństwo 2+1
będziemy spędzać większość czasu
żeby było ładnie wygodnie praktycznie, przytulnie, duży pokuj jest słoneczny
a mały przyciemniony no nie wiem
chciałbym, żeby nie było zagracone i było przestrzene


Ale dlugie zdanie icon_smile.gif Czy da sie polaczyc kuchnie z duzym pokojem? To zawsze dodaje przestrzeni.
Link do komentarza
  • 5 lata temu...
Cytat

Moje pierwsze mieszkanie a nie mam pomysłu jak je urządzic.
Duży pokoj ma 16,2 mkw jego wymiary to 323- 493.
Maly ma 8,4 mkw jego wzmiary to 244- 344.

Prosze o ciekawe pomysl i rady bede bardzo wdzieczny.




Dla mieszkań po remoncie z rynku wtórnego, urządzonych pod klucz, robiliśmy spacery wirtualne. Zazwyczaj wyglądało to tak, że jeżeli mieszkanie "pokój+kuchnia" miało 35-45 metrów to w miejsce kuchni tworzony był dodatkowy pokój (np sypialnia) a w salonie dodatkowo powstawał aneks kuchenny.
Można wtedy uzyskać dość praktyczną przestrzeń i na małym metrażu zorganizować dla każdego kawałek prywatności.
Na naszej stronie klikając w prezentacje i z listy rozwijanej w mieszkania możemy zobaczyć więcej inspiracji.
Jak rozwinie się lista mieszkań aby zobaczyć konkretny spacer wirtualny klikamy na zdjęcie lub przycisk "more".
Przykład poniżej:



http://ungr.eu/prezentacje360/mieszkania/i...-stopni-wnetrza Edytowano przez ungr (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Dla mieszkań po remoncie z rynku wtórnego, urządzonych pod klucz, robiliśmy spacery wirtualne. Zazwyczaj wyglądało to tak, że jeżeli mieszkanie "pokój+kuchnia" miało 35-45 metrów to w miejsce kuchni tworzony był dodatkowy pokój (np sypialnia) a w salonie dodatkowo powstawał aneks kuchenny.


A na przeniesieniu pionów to już sąsiad z piętra poniżej się godził bez oporów po obejrzeniu takiej wizualizacji, czy jednak miał małe "ale"? icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

A na przeniesieniu pionów to już sąsiad z piętra poniżej się godził bez oporów po obejrzeniu takiej wizualizacji, czy jednak miał małe "ale"? icon_lol.gif



Prawdopodobnie będzie miał okazje zobaczyć jak wyglądają mieszkania po sąsiedzku, kiedy sam dla siebie będzie poszukiwał takiego mieszkanka z rynku wtórnego i natchnie się np na ten wątek icon_smile.gif
Można mu podesłać, faktycznie ciekawe co by powiedział icon_smile.gif
Link do komentarza
Ale co mu po oglądaniu wizualizacji, skoro technicznie i fizycznie jest to niewykonalne?
Narysować to sobie można różne rzeczy, ale to jeszcze musi współgrać z instalacjami bloku... a nie zawsze tak jest.
Nie wolno Ci np. zlikwidować kaloryfera, albo podnieść parapetu czy powiększyć/pomniejszyć okna (ingerencja w fasadę). Edytowano przez Jani_63 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
No, powinna być chociaż oddzielona wyspą, barem, czymkolwiek. Taka otwarta kuchnia sprawi, że wszystkie zapachy będą biegać po całym mieszkaniu. I to mimo okapu ;) Wiem o czym mówię, bo w moim poprzednim mieszkaniu było bardzo podobnie. Zapach jajecznicy przez pół dnia. Tragedia. W obecnym mieszkaniu kuchnię też mam połączoną ale z oddzieleniem na bar. I przydał się do tego architekt wnętrz żeby to jakoś wyglądało
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...