Skocz do zawartości

RÓW MELIORACYJNY


rentgen

Recommended Posts

Witam !!

Mam pytanie odnośnie rowu. Biegnie on przez cały przód mojej działki. Zauwazyłem, ze sąsiedzi upuszczają do tego rowu nieczystości z szamba ( co jest chyba niezgodne z prawem) więc postanowiłem włożyć do rowu rurę i całego go zakryć.
Czy są jakieś przepisy odnośnie takiej sytuacji , czy gmina może mi zabronić takiego działania ??



pozdrawiam

rentgen
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Mam pytanie odnośnie rowu. Biegnie on przez cały przód mojej działki. Zauwazyłem, ze sąsiedzi upuszczają do tego rowu nieczystości z szamba ( co jest chyba niezgodne z prawem) więc postanowiłem włożyć do rowu rurę i całego go zakryć.
Czy są jakieś przepisy odnośnie takiej sytuacji , czy gmina może mi zabronić takiego działania ??



pozdrawiam

rentgen


Tak spust szamba do rowu melioracyjnego jak i ingerencja w budowle melioracyjne są zabronione.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Myslicie ze to dobre rozwiązanie robić awanturę jeszcze przed wprowadzeniem się ?? Rure już kupiłem więc coś by trzeba było z nią zrobić. Chyba zdecyduje się na samowolkę icon_smile.gif zaleje betonem a jak chcą to niech sobie to skuwają potem.


Skuwać tobie będą kazać (doprowadzić do stanu poprzedniego) a i smrodu i tak się nie pozbędziesz. Poczekaj aż zmieni się wiatr a będziesz to wąchał czy masz rurę czy nie. Chyba że położysz jeszcze kilka setek metrów dalej poza swoje granice.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...