Skocz do zawartości

Luksfery?


pawlik

Recommended Posts

Cytat

Witam
Chciałbym oddzielić kuchnie i salon zakręcaną ścianką z luksferów o wysokości 2m. Szukam jakiegoś szybkiego sposobu, który nie jest za drogi. Zeby był łatwy w montażu bez zbędnego bałaganu. Czy jest coś takiego??icon_smile.gif


Ja znam taką samą metodę stawiania ścianek z luxferów,obojętnie prosta czy kręta.Bałaganu przy tym nie ma ,wystarczy wyłożyć podłogę wzdłuż ścianki folią.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

To zależy od ilości m2 .Minimum trzy dni.Murowanie na dwa razy po 6-7 warstw,plus fugowanie .Bob icon_biggrin.gif



Trzy dni bałaganu. icon_sad.gif Widywałam ścianki z luksferami które mi się podobały i takie których w życiu bym nie chciała więcej oglądać. Bardzo dużo zależy tutaj od wykonawcy. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Trzy dni bałaganu. icon_sad.gif Widywałam ścianki z luksferami które mi się podobały i takie których w życiu bym nie chciała więcej oglądać. Bardzo dużo zależy tutaj od wykonawcy. icon_biggrin.gif


Bez bałaganu tez da sie to zrobić.Robili taka sściane 2na 2m i czysto było.Może na takich czysciochów trafiłam? icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...