Skocz do zawartości

na czym można kłaść płytki ???


rentgen

Recommended Posts

Cytat

Witam !!

Postanowiłem sam położyć płytki w kotłowni by zaoszczędzić parę groszy. I tu moje pytanie czy można je kłaść bezpośrednio na ścianie ?? ( ściana z uniporu) czy trzeba najpierw dać tynk (np. cementowo-wapienny) i dopiero na to można kłaść glazurę ??



rentgen


Można po zaimpregnowaniu ściany.Jeśli ściana odbiega od pionu lub jest krzywa trzeba uzyć kleju grubowarstwowego lub wyrównać scianę zaprawą wyrównawczą.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Postanowiłem sam położyć płytki w kotłowni by zaoszczędzić parę groszy. I tu moje pytanie czy można je kłaść bezpośrednio na ścianie ?? ( ściana z uniporu) czy trzeba najpierw dać tynk (np. cementowo-wapienny) i dopiero na to można kłaść glazurę ??



rentgen


Mąż mówi że można.Problemem jest uzyskanie tej samej płaszczyzny z tynkiem dookoła glazury dla uniknięcia progów. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Postanowiłem sam położyć płytki w kotłowni by zaoszczędzić parę groszy. I tu moje pytanie czy można je kłaść bezpośrednio na ścianie ?? ( ściana z uniporu) czy trzeba najpierw dać tynk (np. cementowo-wapienny) i dopiero na to można kłaść glazurę ??



rentgen



Jak masz równą ścianę, to bym kładł bezposrednio na niej. Jest tylko kwestia, czy nie powinienes wymalować go wpierw gruntem.
Link do komentarza
Cytat

Oj,mąż mówi że wałkiem a raczej wałem to asfalt da się wyrównać.Wałkiem żona wita zawianego męża/mój się nie boi/ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



Jeśli mówimy o wałach kojarzą mi się Wały Jagiellońskie a te jako sposób wyrównywania asfaltu to koncepcja rodem z Mrożka. icon_biggrin.gif Przy okazji: pogratuluj mężowi perspektywicznego myślenia. icon_biggrin.gif A dlaczego wałkiem sie nie da? Ściany właśnie wałkiem malujemy ostatnio. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...