Skocz do zawartości

Wizualizacja a życie - zdjęcia, kosztorysy


Recommended Posts

Myślę, że temat może zainteresować bardzo szeroką grupę użytkowników tego forum.
Wrzucajcie proszę zdjęcia z realizacji inwestycji podając nazwę projektu i z jakiego studio ono pochodzi.
Byłoby super, gdyby dodatkowo podać informację o realności kosztorysów. O ile trzeba było skorygować na poszczególnych etapach budowy.
Pozdrawiam i zapraszam do wpisów
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Myślę, że temat może zainteresować bardzo szeroką grupę użytkowników tego forum.
Wrzucajcie proszę zdjęcia z realizacji inwestycji podając nazwę projektu i z jakiego studio ono pochodzi.
Byłoby super, gdyby dodatkowo podać informację o realności kosztorysów. O ile trzeba było skorygować na poszczególnych etapach budowy.
Pozdrawiam i zapraszam do wpisów


mamy cały album budowy od początku na adresie picasaweb.google.pl/maja.max8 zobacz kosztorys wg projektu HB studio Mniszek 2G czyli z podwójnym garażem na gotowo był 280 tys ale był wyceniony w 2006 roku.teraz trzeba pomnożyć razy 2 buduję na ,śląsku tu niestety jest drogo .Wszystkie etapy licz drożej Przykład cegła porotherm 30 wg projektu kosztowała 4,30 myśmy płacili maj 2007 8,50 itd więc realny koszt 550-560 tys ,ale domek jest super .Powiększyliśmy go w stosunku do projektu o7m2 Nie wiem jaki dom budujesz ale to wspaniałe przeżycie
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...