Skocz do zawartości

Na jakiej wyskości okna?


Recommended Posts

Ciekawi mnie na jakiej wysokości macie okna w swoich domach. U mnie w projekcie mam na 80 cm i zastanawiam się czy to nie jest za mało? Bo na przykład w kuchni chciałbym mieć zlew przy samym oknie. Z jednej strony boję się, że mi się okno nie otworzy, bo będą za wyoko szafki, z drugiej nie chce mieć za wysoko, żeby było wygodnie korzystać z kuchni.
Link do komentarza
Cytat

Ciekawi mnie na jakiej wysokości macie okna w swoich domach. U mnie w projekcie mam na 80 cm i zastanawiam się czy to nie jest za mało? Bo na przykład w kuchni chciałbym mieć zlew przy samym oknie. Z jednej strony boję się, że mi się okno nie otworzy, bo będą za wyoko szafki, z drugiej nie chce mieć za wysoko, żeby było wygodnie korzystać z kuchni.


Cze.Ja mam na 90cm i tak samo szafki.Norma to chyba 85cm.Pozdro icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Cze.Ja mam na 90cm i tak samo szafki.Norma to chyba 85cm.Pozdro icon_biggrin.gif


Witam.Ja mam w kuchni nawet 91 cm bo blat kuchenny bedzie jednocześnie parapetem okna , a ponieważ razem z żoną jesteśmy w miarę wysocy to standardowa wysokość szafki 86-87 cm jest dla nas niewygodna. Zlew będzie mamy właśnie pod oknem i będzie tak umiejscowiony aby otwierała się całkiem tylko 1 połówka a druga się tylko uchylała.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...