Skocz do zawartości

Przesuwane drwi od szafy


Recommended Posts

Chciałbym zabudować prawie 3 metrową wnękę w pokoju, mam wizję, żeby w środku poustawiać sobie książki, a na dole sprzęt audio. I tu pytanie, bo oglądałem rożne systemy w sklepach i funkcjonują one tak, że zawsze jakaś część szafy jest zasłonięta.
Mnie zależało by na czymś takim, że by oba skrzydła rozjeżdzały się na boki i chowały "za ścianą", odsłaniając całą szafę. Da się to jakoś zrobić?
Link do komentarza
Cytat

Chciałbym zabudować prawie 3 metrową wnękę w pokoju, mam wizję, żeby w środku poustawiać sobie książki, a na dole sprzęt audio. I tu pytanie, bo oglądałem rożne systemy w sklepach i funkcjonują one tak, że zawsze jakaś część szafy jest zasłonięta.
Mnie zależało by na czymś takim, że by oba skrzydła rozjeżdzały się na boki i chowały "za ścianą", odsłaniając całą szafę. Da się to jakoś zrobić?



Czy chodzi ci o taki rodzaj drzwi jak klapa od sekretarzyka lub zamknięcie w niektórych pojemnikach do chleba?
Link do komentarza
Cytat

Chciałbym zabudować prawie 3 metrową wnękę w pokoju, mam wizję, żeby w środku poustawiać sobie książki, a na dole sprzęt audio. I tu pytanie, bo oglądałem rożne systemy w sklepach i funkcjonują one tak, że zawsze jakaś część szafy jest zasłonięta.
Mnie zależało by na czymś takim, że by oba skrzydła rozjeżdzały się na boki i chowały "za ścianą", odsłaniając całą szafę. Da się to jakoś zrobić?


Pewnie że się da ,to kwestia kosztów .Poradż się u montażystów systemów zabudowy.Pod pozorem zamówienia oczywiście.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Pewnie że się da ,to kwestia kosztów .Poradż się u montażystów systemów zabudowy.Pod pozorem zamówienia oczywiście.Bob icon_biggrin.gif



Dowiadywałem się w Komandorze - można icon_smile.gif Drzwi będą się chować za płytami gipsowymi i efekt powinien być taki, jak sobie zaplanowałem. Koszty są jeszcze do oszacowania, ale dostałem dokładnie to, o co mi chodziło. Dziękuję za odpowiedzi!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Chciałbym zabudować prawie 3 metrową wnękę w pokoju, mam wizję, żeby w środku poustawiać sobie książki, a na dole sprzęt audio. I tu pytanie, bo oglądałem rożne systemy w sklepach i funkcjonują one tak, że zawsze jakaś część szafy jest zasłonięta.
Mnie zależało by na czymś takim, że by oba skrzydła rozjeżdzały się na boki i chowały "za ścianą", odsłaniając całą szafę. Da się to jakoś zrobić?



zamontuj roletę, chyba ze masz miejsce obok szafy na schowanie drzwi.
Albo zrób kilka blatów zasuwanych na siebie (np4) - wtedy będziesz miał np. w środku wolną powierzchnie.
Albo zrób harmonijkowe (jak w tramwaju, czy autobusie).
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...