Skocz do zawartości

Irena / Archipelag


agagagaa

Recommended Posts

  • 10 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Wraz z mężem zdecydowaliśmy sie na kupno projektu " Irena". Domek już stoi w okolicach Kielc woj. świętokrzyskie. wygląda rewelacyjnie!!! icon_biggrin.gif polecam ten projekt w 100%



Witam.
Mi również spodobał się ten projekt i mam już decyzję o warunkach zabudowy na ten projekt. Chciałabym jednak wprowadzić kilka zmian np powiększyć garaż na dwustanowiskowy i podpiwniczyć jedno z pomieszczeń oraz przerobić komunikację na piętrze aby było wejćie na strych z korytarza. Bardzo zależy mi na Państwa uwagach lub jakiś wskazówkach odnośnie budowy tego domu . Jeśli jest taka możliwość to chętnie zobaczyłabym zdjęcie tego cudeńka icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Wraz z mężem zdecydowaliśmy sie na kupno projektu " Irena". Domek już stoi w okolicach Kielc woj. świętokrzyskie. wygląda rewelacyjnie!!! icon_biggrin.gif polecam ten projekt w 100%



witam serdecznie
jestem bardzo zainteresowana tym projektem, chcialabym zobaczyc zdjecia z jego realizacji, dowiedziec sie jak wyglada w rzeczywistosci i czy jest funkcjonalny. Mam dwa faworyty i chcialabym zobaczyc jakie sa za i przeciw, moze maja panstwo jakies uwagi ktore nasunely sie po wybudowaniu juz tego domu, moze zrobili panstwo jakies zmiany lub poprawki. Bardzo prosze o kontakt, jezeli jest to mozliwe to rowniez o zdjecia. Moj mail: wuniako@wp.pl
pozdrawiam
wuniako
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

[attachment=11426:4_593.jpg]
Nasza " IRENA" icon_smile.gif


Domek ładny, fajnie się prezentuje ale nie mogę dorzucić 5 gr krytyki. Chodzi mi o elektrykę. Nie żałował kabli ten Twój elektryk i instalacja położona jakoś chaotycznie. Za duże odstępy kabli i te puszki? Kable powinny iść na jednej wysokości i schodzić w linii pionowej do puszek (włączników i gniazd) wtedy łatwiej je zlokalizować pod tynkiem.
Link do komentarza
Cytat

Nie wystawiłam zdjęć na forum tylko po to żeby je ktoś krytykował,



Wrzucając cokolwiek do sieci musisz liczyć się niestety i z pozytywnymi i negatywnymi opiniami .

Cytat

zawsze znajdzie się ktoś kto zazdroszcząc lub ..... nie wiem dokuczyć wtrąci swoje 3 grosze!!!!



Mhtyl nie z zazdrości Ci to napisał, tylko ze zwykłej ludzkiej życzliwości - masz jakiś problem z krytyką? bardzo personalnie bierzesz wszystko do siebie, odrobina luzu by się przydała icon_wink.gif
Ja od siebie mogę dodać, że faktycznie zdeczka nieprzewidywalnie jest położona instalacja i radziłabym obfotografować całą instalację , ponumerować strony , opisać i włożyć w segregator , który miałabyś pod ręką po to, żeby przy wierceniu dziur pod szafki, wieszaki, obrazki - nie przewiercić kabla , który w domyśle powinien być właśnie tu a idzie kilka centymetrów dalej ... icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

Nie wystawiłam zdjęć na forum tylko po to żeby je ktoś krytykował, zawsze znajdzie się ktoś kto zazdroszcząc lub ..... nie wiem dokuczyć wtrąci swoje 3 grosze!!!!




Chwała Ci, o Pani, za Twoją dobroduszność.
Maluczcy, nawet z dobroci serca nie mają prawa głosu, bo to Twoje zdjęcia?
Dobrotliwy i uczynny człowiek, za darmo i bezinteresownie pokazał pewien „feler” i co, zamiast podziękowania „zbluzgałaś” go przypisując mu niskie pobudki.
Nieładnie – bardzo nieładnie.

Ps. Zdjęcia opublikowane na Forum, już nie są Twoją „prywatnością”


Cytat

Domek ładny, fajnie się prezentuje ale nie mogę dorzucić 5 gr krytyki. Chodzi mi o elektrykę.




Tyle, że te zdjęcia pochodzą co najmniej z 2006r - czyli raczej już "pozamiatane". icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie wystawiłam zdjęć na forum tylko po to żeby je ktoś krytykował, zawsze znajdzie się ktoś kto zazdroszcząc lub ..... nie wiem dokuczyć wtrąci swoje 3 grosze!!!! To tylko moja sprawa jakiego miałam fachowca od elektryki - a może o własnych siłach robiliśmy co tylko się dało by zaoszczędzić. Kto nie wie, niech nie krytykuje!
Zdjęcia są dla tych którzy zastanawiają się nad wybudowaniem tego domku, i chcą wizualnie podpatrzeć jak taki domek wygląda na " żywo":)

Tylko dla ZAINTERESOWANYCH ! wysle wiecej zdjęć na meila


Nie 3 grosze a dokładnie 5 groszy icon_biggrin.gif i nie uczyniłem tego jako z zazdrości.I to raczej to co napisałem to jest bliżej udzielonej rady aniżeli krytyki.Pewnie,że nie wiem kto Ci robił bo tego nie napisałaś i dla pocieszenie ja też w swoim domku nie mam wszystkiego na 5 zrobione, zresztą założę się że każdy tak ma więc nie ma co się denerwić icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "IRENA"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...