Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Jak wybrać dobry projekt? Chciałbym coś niedrogiego tak do 140-150 m niekonwencjonalnego i pojemnego. Pewne to tak jak by ktoś chciał kupić dobry samochód za 5 zl. Ale może ktoś ma jakiś pomysł gdzei szukać?



Najlepiej obejrzeć mnóstwo projektów odpowiadających twoim kryterium. Odradzam kupowanie drogich katalogów. Ja ograniczyłem się do netu, bo są praktycznie wszystkie infrormacje. A jeżeli czegoś brakuje, kontaktuję się z konkretną firmą. Jeżeli chodzi o miejsca w necie, to oczywiście strony producentów (których jest bardzo sporo:) lub portale skupiające projekty od różnych pracowni. Ja szukam projektu od niedawna i korzystam z www.tooba.pl - mega duży wybór projektów z różnych biur; no i odpowiadają na maila:)

Marcel
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Jak wybrać dobry projekt? Chciałbym coś niedrogiego tak do 140-150 m niekonwencjonalnego i pojemnego. Pewne to tak jak by ktoś chciał kupić dobry samochód za 5 zl. Ale może ktoś ma jakiś pomysł gdzei szukać?



Ja najpierw określiłem:
- jaką mam działkę
- ile mam kasy na budowe / wykończenie
- ile pomieszczeń i w jakim układzie chciałbym mieć
- co mi się podoba (zew)
- co mi się nie podoba

Potem zacząłem szukać i sprawdzać ceny (polecam Projekty domów z domeria.pl - są tu kosztorysy do wielu projektów).

Co do funkcjonalności:
- jak chce żyć (zdecydowalem się na otwartą kuchnię z salonem, kominkiem połączony z komunikacją na poddasze)
- co chce w domu robić (mały pokój na gabinet do home office + na wypadek gości)
- ile chce mieć dzieci (2 pokoje dziecinne)
- sypialnia, 2 łazienki
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...