Skocz do zawartości

Poroton czy porotherm


Recommended Posts

Witam.

Właśnie rozpoczynam budowę pierwszego domu w moim życiu. Zwracam się z prośbą o wytłumaczenie różńicy pomiędzy tańszym porotonem 24 a droższym porothermem 25. Jeżeli istnieją jakieś różnice to proszę o wyjaśnienie na czym one polegają.

Dziękuję i pozdrawiam.
Link do komentarza
Witam !!

Też niedawno stałem przed tym dylematem. Dwa tygodnie wybierałem co kupić. Po przeczytaniu całego internetu (żart) doszedłem do wniosku że przy ścianie dwuwarstwowej ( chyba taka bedzie u ciebie) nie ma znaczenia wybór pod względem izolacyjności. Ważna jest tylko wytrzymałosc na ścisk. A tu wszystkie te kostki są podobne. Wybierz te które są staranniej wykonane ( które trzymają wymiary). U mnie padło na UNIPOR który miałbyć o niebo lepszy od krajowego bo sprowadzany prosto z bawarii. Po dostawie stwierdzam że niczym sięnie różni. Powodzenia

rentgen
Link do komentarza
Cytat

Witam.

Właśnie rozpoczynam budowę pierwszego domu w moim życiu. Zwracam się z prośbą o wytłumaczenie różńicy pomiędzy tańszym porotonem 24 a droższym porothermem 25. Jeżeli istnieją jakieś różnice to proszę o wyjaśnienie na czym one polegają.

Dziękuję i pozdrawiam.


Jeden i drugi materiał ma to samo ,czyli mnóstwo powietrznych porów i prawie tą samą izolacyjność.Dla mnie istotna będzie różnica w cenie.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...