Skocz do zawartości

schody pomóżcie


Recommended Posts

Witam,

Zamawiam schody drewniane z dębu do wejścia na poddasze i mam nielada problem z dobraniem odpowiedniego koloru schodów do wnętrza. Czy schody powinny nawiązywać kolorem do koloru mebli (szaf) w pomieszczeniu, w którym się znajduje?
Mam ciemnie meble, i zastanawiam się czy schody muszę robić ciemnie? Czy mogę zupełnie zrobić jasne i nie będzie się to gryzło.
Z góry dziękuję za pomoc
Link do komentarza
Cytat

Witam,

Zamawiam schody drewniane z dębu do wejścia na poddasze i mam nielada problem z dobraniem odpowiedniego koloru schodów do wnętrza. Czy schody powinny nawiązywać kolorem do koloru mebli (szaf) w pomieszczeniu, w którym się znajduje?
Mam ciemnie meble, i zastanawiam się czy schody muszę robić ciemnie? Czy mogę zupełnie zrobić jasne i nie będzie się to gryzło.
Z góry dziękuję za pomoc



Ja bym zrobiła schody pośrednie. Nie takie zupełnie jasne bo będą kontrastować z wnętrzem. A ciemne schody.. są optycznie ciężkie. icon_sad.gif
Link do komentarza
dziękuję za doradztwo. Pójdę za Pani radą, tak właśnie zrobię. Nie chcę żeby schody były ciemnie, jak szafa, bo sprawiałyby wrażenie ciężkich, a pomieszczenie w którym się znajdują nie jest wielkie. Spróbuję znaleźć jakiś pośredni kolor bejcy.
Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły to proszę o radę
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam,

Zamawiam schody drewniane z dębu do wejścia na poddasze i mam nielada problem z dobraniem odpowiedniego koloru schodów do wnętrza. Czy schody powinny nawiązywać kolorem do koloru mebli (szaf) w pomieszczeniu, w którym się znajduje?
Mam ciemnie meble, i zastanawiam się czy schody muszę robić ciemnie? Czy mogę zupełnie zrobić jasne i nie będzie się to gryzło.
Z góry dziękuję za pomoc




Kwestia gustu i wnetrza. A Jasne czy ciemne - to też kwestia odcienia i wykończenia, balustrady.
Zrób sobie na bristolu kawałek plamy w kształcie scodów i przymierz. Stolarz da ci troszkę bejcy i zobaczysz, jaka mniej wiecej pasuje..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...