Skocz do zawartości

Piwnica w kaminicy


Recommended Posts

Witam
Mam pytanie. Otóż mam zamiar uruchomić lokal w piwnicach w kaminicy. Piwnice mają powierzchnię 130m2 jednak są zawilgocone oraz może pojawić się woda gdyż są nisko położone. Izolacja fundamentów została wykonana, ale trzeba coś zrobić z podłogą... Zupełnie się na tym nie znam więc proszę o pomoc. Będę wdzięczny za zaproponowanie firm z okolic śląska, które zajmują się tego typu pracami.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam
Mam pytanie. Otóż mam zamiar uruchomić lokal w piwnicach w kaminicy. Piwnice mają powierzchnię 130m2 jednak są zawilgocone oraz może pojawić się woda gdyż są nisko położone. Izolacja fundamentów została wykonana, ale trzeba coś zrobić z podłogą... Zupełnie się na tym nie znam więc proszę o pomoc. Będę wdzięczny za zaproponowanie firm z okolic śląska, które zajmują się tego typu pracami.
Pozdrawiam


Mam kumpla ktory zajmuje sie osuszaniem budynkow. Stosuje preparat "Kalmatron" czy jakos tak ale jest to dosc droga metoda choc podobno bardzo skuteczna.
Link do komentarza
Cytat

Witam
Mam pytanie. Otóż mam zamiar uruchomić lokal w piwnicach w kaminicy. Piwnice mają powierzchnię 130m2 jednak są zawilgocone oraz może pojawić się woda gdyż są nisko położone. Izolacja fundamentów została wykonana, ale trzeba coś zrobić z podłogą... Zupełnie się na tym nie znam więc proszę o pomoc. Będę wdzięczny za zaproponowanie firm z okolic śląska, które zajmują się tego typu pracami.
Pozdrawiam


Oprócz osuszenia trzeba będzie wykonać izolację typu wanna.Koszty będą wysokie.Bob icon_sad.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...