Skocz do zawartości

Grażka / Dom na 5tkę


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Cześć, !!! my właśnie jesteśmy na etapie fundamentów, ciesze się, że znalazłam się na tym forum, z chęcią wymienię się spostrzeżeniami.
Na etapie zakupu projektu podnieśliśmy sobie przestrzeń nad garażem,mam zamiar urządzic tam pralnio-suszarnię, może kiedyś saunę, dodatkowo dołożyliśmy tam okno dachowe.
na jakim jestescie etapie?
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
Witam!!!
Przepraszam że tak późno odpisuje ale dawno nie zaglądałam na forum, już myślałam że nikt nie odpisze:) My jesteśmy na etapie dachu, więźba zrobiona w przyszłym tygodniu mają nam kłaść dachówkę. Budujemy odbicie lustrzane w systemie YTONG. Wprowadziliśmy kilka zmian do projektu. Przesuneliśmy drzwi w pokoju na dole i w ten sposób uniknęliśmy schodów zabiegowych. Wyszła nam fajna spiżarka pod schodami. Z pólpiętra zrobiliśmy wejscie do pokoju nad garażem z pokoju do garderoby, okno zrobiliśmy w szcycie a nie dachowe. Poszerzyliśmy korytarz na górze ( przez co zmniejszyły nam się nieco dwa pokoje) ale było warto, korytarz jest szeroki i wygodny!!! Zrobiliśmy dodatkowy balkon z pokoju nad tarasem. Jeszcze kilka zmian pewnie było ale nie pamiętam jużicon_smile.gif Jesli podacie emaila prześlę kilka fotek.
Pozdrawiam!!!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
witam i pozdrawiam budujących grażke
jesteśmy na etapie dachu ale pogoda troszkę przeszkadza
jestem cikawa jak wyglądają wasze grażki i chętnie podziele się zdjęciami z budowy
budujemy lustrzane odbicie
w naszym przypadku nie obyło się bez zmian: w pokoju nad garażem jednak 2 okna dachwe wejście z klatki tez do garderoby, kuchnia będzie bez spiżarki i szafy wnękowej ,przesunięcie drzwi w łaziencei zmiana lokalizacji wc itd
ciekawa jestem waszych pomysłów na salon
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Witam!
Właśnie wybraliśmy ten projekt. Spodobał nam się najbardziej ze wszystkich , które oglądaliśmy.
Jesteśmy na etapie wprowadzania zmian w projekcie lustrzanego odbicia grażki.
Czy ktoś mógłby nam przysłać zdjęcia z realizacji budowy? Nie potrafimy sobie tego wyobrazić.
Nasz adres abakus.poznan@wp.pl
Ewa i Marek Poznań
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

witam i pozdrawiam budujących grażke
jesteśmy na etapie dachu ale pogoda troszkę przeszkadza
jestem cikawa jak wyglądają wasze grażki i chętnie podziele się zdjęciami z budowy
budujemy lustrzane odbicie
w naszym przypadku nie obyło się bez zmian: w pokoju nad garażem jednak 2 okna dachwe wejście z klatki tez do garderoby, kuchnia będzie bez spiżarki i szafy wnękowej ,przesunięcie drzwi w łaziencei zmiana lokalizacji wc itd
ciekawa jestem waszych pomysłów na salon
pozdrawiam

Link do komentarza
Cytat

Witam!!!
Przepraszam że tak późno odpisuje ale dawno nie zaglądałam na forum, już myślałam że nikt nie odpisze:) My jesteśmy na etapie dachu, więźba zrobiona w przyszłym tygodniu mają nam kłaść dachówkę. Budujemy odbicie lustrzane w systemie YTONG. Wprowadziliśmy kilka zmian do projektu. Przesuneliśmy drzwi w pokoju na dole i w ten sposób uniknęliśmy schodów zabiegowych. Wyszła nam fajna spiżarka pod schodami. Z pólpiętra zrobiliśmy wejscie do pokoju nad garażem z pokoju do garderoby, okno zrobiliśmy w szcycie a nie dachowe. Poszerzyliśmy korytarz na górze ( przez co zmniejszyły nam się nieco dwa pokoje) ale było warto, korytarz jest szeroki i wygodny!!! Zrobiliśmy dodatkowy balkon z pokoju nad tarasem. Jeszcze kilka zmian pewnie było ale nie pamiętam jużicon_smile.gif Jesli podacie emaila prześlę kilka fotek.
Pozdrawiam!!!


Witamy!
Gratulujemy postępów w realizacji projektu Waszego wymarzonego domu! My dopiero zakupiliśmy projekt i jesteśmy na etapie załatwiania formalności. Bardzo jesteśmy ciekawi zmian, jakich dokonaliście w tym projekcie, nie bardzo potrafimy wyobrazić sobie przesunięcie drzwi w pokoju na dole i uzyskaną przez to spiżarkę. Też myśleliśmy o spiżarce pod schodami, ale nie za bardzo wiemy, jak wtedy uniknąć problemu ze schodami. Będziemy wdzięczni za dodatkowe informacje i ewentualne zdjęcia:-) Nasz email:izkac@wp.pl
Pozdrawiamy serdecznie
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Witam Was serdecznie!
Zastanawiamy się z mężem nad zakupem projektu GRAŻKA - bez garażu, niestety mamy zbyt wąską działkę (tylko 19,50 m). Chciałabym dotrzeć przed zakupem do następujących danych dotyczących tego projektu:
- jaka jest powierzchnia zabudowy (bez garażu)?
- jaka jest kubatura (bez garażu)?
- jaka jest powierzchnia dachu (bez części garażowej)?
Próbowałam znaleźć te dane w internecie, niestety podają zawsze z uwzględnieniem garażu.

Czy może ktoś z Państwa buduje ten dom w województwie świętokrzyskim? Może moglibyśmy go obejrzeć?

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że ktoś z Was się do mnie odezwie
Renata
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Witam,bardzo długo zastanawialiśmy się nad projektem,tym jedynym;)i teraz myślimy że ostateczna decyzja padnie na ten właśnie projekt.
Chciałem zapytać budujących czy natrafili na jakieś błedy w projekcie podczas wznoszenia "Grażki".Prosiłbym również o przesłanie zdjęć z realizacji tego projektu,a już dopełnieniem wszystkiego byłoby zobaczenie tego domku w realu.
pozdrawiam i z góry dziękuję.
arkadiusz.k@op.pl
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...