Skocz do zawartości

Szczecin - przybudówka 100m2 stan surowy


Recommended Posts

Witam. Jestem ze Szczecina. Mam przybudówkę ok. 100m2 (parter+pierwsze piętro połączone z poddaszem) stan surowy zamknięty, przy czym do wymiany są okna (5) i drzwi (2) oraz trzeba wstawić dwa okna na poddaszu (2). Poszukuje firmy, która przeprowadzi remont od początku do końca, a zarazem chciałbym się dowiedzieć, jakie będą mniej więcej koszta.

Z ważniejszych info:
-dach wymaga ocieplenia oraz małej modernizacji ( trzeba ściągnąć trzy ostatnie rzędy dachówek, wymienić ostatnią warstwę folii i skrócić o ok.20 cm krokwie),
-wymiana schodów
-centralne zrobię sam

przybudówka składać się będzie z następujących pomieszczeń:
parter:
salon (30m2)-kwadrat-jedna ściana prawie w całości oszklona (podłoga panele/sciany tylko farba)
łazienka (7m2) (podłoga i ściany kafle)
korytarz (13m2) (podłoga kafle/ściany tylko farba)

pomieszczenia są już podzielone nieotynkowanymi ścianami z cegieł

[b]I piętro:[/b]
50 m2 nieotynkowane i niepodzielone;
ze ścianek regipsowych chcę zrobić dwa pokoje: 25m2 i 20m2 plus korytarz 5m2 (podłoga na całości-panele/ściany tylko farba)


Chcę zaznaczyć, że zależy mi na tym aby doprowadzić do stanu mieszkalnego...bez wodotrysków i kombinacji - ewentualne upiększanie jak gotówka na to pozwoli...

Ponadto cały dom wymaga ocieplenia (ok250m2)


sorry za amatorszczyznę ale budowlanka to nie mój temat...proszę o ewentualne pytania i podanie przedziału cenowego za w/w pracę (jeżeli istnieje taka możliwość to proszę także o podanie orientacyjnego przedziału za materiały-z zaznaczeniem że tam gdzie można to myślę o oszczędności a nie o jakości)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...