Skocz do zawartości

Gdzie ubezpieczyć dom?


Recommended Posts

Cytat

Siostra kończy budować dom i jest teraz strasznie zabiegana więc poprosiła mnie żeby się dowiedział gdzie powinna ubezpieczyć dom? Oczywiście od pożaru, zalania i różnych innych możliwych opcji. Czy możecie polecic jakąś firmę?


PZU bo póki co to rodzima firma a i tak oferta ubezpieczeniowa jest jednakowa u wszystkich bo to biznes. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
No może i masz rację. Ale ta firma ubezpiecza przez agentów, prawda? A agent żeby żyć musi zarabiać więc dostaje od każdego ubezpieczenia kase. No i o tyle masz ubezpieczenie droższe. W Link4 jak sobie ubezpieczasz dom to z tego co mi wiadomo to się do nich dzwoni i nie ma żdanego agenta:P Więc idąc dalej tym tropem będzie taniej:)
Link do komentarza
Cytat

No może i masz rację. Ale ta firma ubezpiecza przez agentów, prawda? A agent żeby żyć musi zarabiać więc dostaje od każdego ubezpieczenia kase. No i o tyle masz ubezpieczenie droższe. W Link4 jak sobie ubezpieczasz dom to z tego co mi wiadomo to się do nich dzwoni i nie ma żdanego agenta:P Więc idąc dalej tym tropem będzie taniej:)


Jak znam życie to będzie drożej bo aby było taniej to pewnie wynajdują 100 powodów aby nie wypłacić odszkodowania. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak znam życie to będzie drożej bo aby było taniej to pewnie wynajdują 100 powodów aby nie wypłacić odszkodowania. icon_biggrin.gif


Siemka.Z tego powodu w tych telefonicznych ubezpieczalniach opłaca się OC.W razie wypadku nie moje zmartwienie.Całuski icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za informacje. Siostra cały czas się zastanawia, ale jest bliska podjęcia decyzji o wyborze link4. Piszecie, że nie bardzo, bo może być problem z wypłatą ubezpieczenia- ale macie jakieś konkretne negatywne doświadczenia z nimi?


Gdzie nie ubezpieczysz to jak ci się włamią oknem to nie dostaniesz ni złotówki bo nie masz zamka patentowego w drzwiach.Czytać warunki umów i to szczegółowo.Bob icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za informacje. Siostra cały czas się zastanawia, ale jest bliska podjęcia decyzji o wyborze link4. Piszecie, że nie bardzo, bo może być problem z wypłatą ubezpieczenia- ale macie jakieś konkretne negatywne doświadczenia z nimi?



Mnie rodzina mówi, że link 4 ma tylko dobrą reklamę i nic poza tym. Doświadczyli go na ubezpieczeniu samochodu (może z domami jest inaczej).
Link do komentarza
Z tym oknem to wiem-ale tak jest wszędzie icon_smile.gif
Domel: ale jakieś doświadczenia ma Twoja rodzina z link4 w przypadku ubezpieczenia domu? No bo jednak ubezpieczenia motoryzacyjne to inna para kaloszy icon_smile.gif
Czas leci a ubezpieczyciel ciągle nie wybrany icon_smile.gif A jest tu ktoś kto właśnie
ubezpiecza/ł w linku dom, a nie samochód czy motocykl? Help me icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Z tym oknem to wiem-ale tak jest wszędzie icon_smile.gif
Domel: ale jakieś doświadczenia ma Twoja rodzina z link4 w przypadku ubezpieczenia domu? No bo jednak ubezpieczenia motoryzacyjne to inna para kaloszy icon_smile.gif
Czas leci a ubezpieczyciel ciągle nie wybrany icon_smile.gif A jest tu ktoś kto właśnie
ubezpiecza/ł w linku dom, a nie samochód czy motocykl? Help me icon_smile.gif


Siemka.A ten link to ma ubezpieczenia inne niż motoryzacyjne? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Mają oprócz motoryzacyjnych też ubezpieczenie domu i chyba jeszcze w podróży i na życie. Wszystko jest na ich stronie. Rzeczywiście reklamują się pod kątem motoryzacyjnym, ale to pewnie dlatego, że są najbardziej popularne, tak mi się przynajmniej wydaje.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Witam.
A czy mieliście jakieś doświadczenia z firmą Benefia? Sąsiad mnie namawia, bo sam ma tam ubezpieczenie. Sprawdziłem ich kalkulator ubezpieczeniowy:polisa edom
Cena rzeczywiście mi odpowiada, ale sama cena to nie wszystko. macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Ktoś coś wie?
Bo sąsiad nie miał na razie żadnej szkody i nie wiem co w razie "w"?
Pomóżcie, bo nie mogę się zdecydować.
Z góry dziękuję za uwagi
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
do mnie kiedyś zadzwoniło link4 oferując mi super tanie ubezpieczenie samochodu icon_biggrin.gif tylko że jak mi wyliczyli tą super korzystną ofertę, okazało się że ja płacę w hestii o prawie 300 zł mniej icon_biggrin.gif Tak więc trochę się do nich zniecheciłam. My budowę ubezpieczyliśmy w hestii, tam gdzie mamy samochody tak jakos siłą rozpędu:) nie chciało nam się za dużo szukac:)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Słyszałam, ale odnośnie samochodów, ze link 4 jest tani, ale jak przyyjdzie co do czego to ciężko o odszkodowanie, nie wiem, jak w przypadku domów. Chyba bym wybrała jednak PZU



Faktycznie L4 jest tani i ma bardzo zachęcające promocje. Ja ostatnio ubezpieczyłem u nich OC dla mojej beemki, bo skusiła mnie ta promocja na niemieckie samochody, w rezultacie nawet do 200 złotych mniej może wyjść. Co do odszkodowania, to jeszcze nie miałem okazji, aby ich sprawdzić. Słyszałem coś niecoś od znajomego, który zgłaszał w linku szkodę i mówił, że było naprawdę szybko, coś w niecałe dwa tygodnie się ze wszystkim uwinęli, więc plotki nie zawsze mówią prawdę.
Link do komentarza
Cytat

Z tym Linkiem4 i samochodem to nie tyle plotka, co znajomy mojego ojca miał problem z wypłatą odszkodowania (za samochód) szczegółów nie znam, wiem tylko, że był bardzo niezadowolony z obsługi.


No i właśnie powtarzasz plotki bez podania żadnych szczegółów. Wiesz, nie można tego obiektywnie ocenić ot tak po prostu, że Twój wujek był niezadowolony. Moja siostra pracowała kiedyś w ubezpieczeniach i mówiła, że sa tacy klienci których nigdy nie zadowolisz i oni zawsze się będą z Tobą kłócić. Często nieporozumienia z wypłatami wynikają z tego, że ludzie po prostu nie czytaja uważnie OWU. Wiadomo że jak czegoś nie masz w zakresie, to kasy za to nie dostaniesz. Żadne towarzystwo na to nie pójdzie.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Dzięki za informacje. Siostra cały czas się zastanawia, ale jest bliska podjęcia decyzji o wyborze link4. Piszecie, że nie bardzo, bo może być problem z wypłatą ubezpieczenia- ale macie jakieś konkretne negatywne doświadczenia z nimi?


Proszę a wręcz błagam tylko nie Link 4 !!!!!!!!!!!
Jestem po spaleniu domu i nie dostałem złotówki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tragedia zwodzili zapewniali nie ma problemu pisma przeciągali wszystko celowo by nie zapłacić.
icon_sad.gif
Link do komentarza
ja ostatnio byłam między PZU i tym czymś ze statułą wolności 9jak to się nazywa?).
PZU, bo mam od nich zniżkę z tytułu "pigułki" a to drugie bo mam tam samochód. Aaa Liberty. Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, bez kradziezy - po coś mam zabezpieczenia, alarm i firmę icon_wink.gif
No i zaczęłam od przestudiowania OWU. W PZu wyraźnie było napisane, że nieruchomość obejmuje też instalacje, kominek, podłogi itd. A w Liberty niby też (tak mówili przez telefon) ale w ubezpieczeniu jak wół "Mury" i "nieruchomości" były rozdzielone i nigdzie się nie stykały. Wietrzę podstęp.
Wybrałam PZU..
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...