Skocz do zawartości

dodatkowy gazomierz


meggif

Recommended Posts

Witam;
w dużym (ok. 300 m2) domu chcę założyć dodatkowy gazomierz celem poboru gazu na własny koszt. pytając w gazowni o taką możliwość, usłyszałem ze z trzecim gazomierzem moze byc problem. Pani z którą rozmawialem wspomniala takze ze moge to zrobic na własny koszt. Pytanie: jak wygląda sprawa dodatkowego <<trzeciego już>> gazomierza w przypadku gdy montuje go na własny koszt?? Do czego wtedy ogranicza sie rola gazowni???
Link do komentarza
Cytat

Witam;
w dużym (ok. 300 m2) domu chcę założyć dodatkowy gazomierz celem poboru gazu na własny koszt. pytając w gazowni o taką możliwość, usłyszałem ze z trzecim gazomierzem moze byc problem. Pani z którą rozmawialem wspomniala takze ze moge to zrobic na własny koszt. Pytanie: jak wygląda sprawa dodatkowego <<trzeciego już>> gazomierza w przypadku gdy montuje go na własny koszt?? Do czego wtedy ogranicza sie rola gazowni???


To chyba raczej nie możliwe przedsięwzięcie. Z tego co wiem to na jednej działce dla jednego użytkownika można zainstalować tylko jedno przyłącze.
Link do komentarza
nie dodałem że przyłącz już jest. Jest już na nim dwa gazomierze. Nie chodzi mi o dodatkowy przyłacz tylko o dadatkowy gazomierz na istniejącym juz orzyłączu. Z relacji mieszkających od dawna w tym domu mieszkańcow wiem ze kiedyś było już na tym przyłączu kilka liczników. Więcej niż trzy...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...