Skocz do zawartości

KALMIA / Archeton


paweelo

Recommended Posts

Witam icon_biggrin.gif
Prosze o Wasze opinie odnośnie domku wg projektu KALMIA. http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...lmia_-_archeton </a>
Przymierzam sie do kupna tego projektu a potem budowania mam juz kilka pomysłów na udoskonalenie ale zawsze lepiej popytac i skorzystac z doświadczenia Tych którzy juz go budowali bądź widzieli.
Pozdrawiam

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

my własciwie już kończymy budowę bo pod koniec sierpnia mamy się przeprowadzić. ale chętnie wymienię doświadczenia.




Świetnie ze ktos sie znalazł kto buduje ten dom i zaglada na forum.
Bardzo podoba mi sie ten projekt domku choć mam małe pomysły na ulepszenie funkcjonalne. zastanawiałem sie nad powiększeniem kuchni o jakieć 60- 80 cm bo w projekcje wydaje mi sie trochę mała. Przesuną tez bym ścianke w wc pomniejszając trochę przedsionek. Zastanawiają mnie skosy w pomieszczeniach na poddaszu.
Mam prośbę aby podzielili sie Państwo swoimi uwagami co mozna było by zmienić poprawić
Link do komentarza
Cytat

Świetnie ze ktos sie znalazł kto buduje ten dom i zaglada na forum.
Bardzo podoba mi sie ten projekt domku choć mam małe pomysły na ulepszenie funkcjonalne. zastanawiałem sie nad powiększeniem kuchni o jakieć 60- 80 cm bo w projekcje wydaje mi sie trochę mała. Przesuną tez bym ścianke w wc pomniejszając trochę przedsionek. Zastanawiają mnie skosy w pomieszczeniach na poddaszu.
Mam prośbę aby podzielili sie Państwo swoimi uwagami co mozna było by zmienić poprawić


jutro na spokojnie coś w pracy napiszę.
ale tak na szybko to podnieślismy ściankę kolankową i na gotowo jest 110cm (po założeniu podłogi), na półpietrze nie ma pralni tylko garderoba, a na piętrze garderoba została połączona z łazienką i w tym zakolu mamy dużo miejsca na wannę.
Link do komentarza
Cytat

jutro na spokojnie coś w pracy napiszę.
ale tak na szybko to podnieślismy ściankę kolankową i na gotowo jest 110cm (po założeniu podłogi), na półpietrze nie ma pralni tylko garderoba, a na piętrze garderoba została połączona z łazienką i w tym zakolu mamy dużo miejsca na wannę.


a właściwie w jakiej części Polski budujecie bo może gdzieś niedaleko nas???
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...