Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Posiadam działkę 1600 m2, która jest współwłasnościa z moim bratem (ten problemowy wątek opisywałam już wczesniej na forum).
Bardzo proszę o informację ile średnio chce Geodeta za wyrysowanie mapki i oznaczenie terenu po podziale na terenie Warszawy.
Obdzwoniłam kilku i średni koszt to 2500 zł. Jak dla mnie jest to trochę wygórowana cena.
Prosze o info ile płaciliście, ewentualnie o namiar do polecanego, taniego Geodety.

Bede bardzo wdzieczna.

Pzdr,
M.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
cena jest normalmna nawet bvym powiedział że trafił się rozsądny człowiek ja mieszkam ~65km od warszawy gdzie ceny są dużo niższe a koleżanka za wydzielenie działki zapłaciła 2.000 wiuęc ta cena jest normalna.
poczekaj na norariusza który bierze od wartości działki i na opłatę za porzekwalifikowanie na dziłkę budowlaną + płaty za przyłącza to jest dopiero masakra.

pzdr.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
U mnie geodeta za wytyczenie działki ok.15arów i wyrysowanie mapki pod cele projektowe wziął 2600 i doliczył do tego jeszcze 22%podatku i w sumie zapłaciłem 3172zł.Mieszkam na dolnym śląsku a działkę wytyczał na wsi.To normalne że doliczył sobie podatek?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...