Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Płot/Ogrodzenie tymczasowe - na czas budowy SPRZEDAM


Recommended Posts

Płot/Ogrodzenie tymczasowe - idealne na czas budowy - SPRZEDAM
jak w tytule.
Kupiłem je razem z szalunkami, a że sam mam już płot tymczasowy więc mi zbywają.
stan - taki sobie ale działa lepiej niż ochrona bo jak przywiozą ci materiały budowlane na działkę to po prostu odwiązujesz je od słupka i swobodnie rozładowywujesz naczepę.
Lokalizacja:
od południowej strony Warszawy. dokładnie Tarczyn, powiat piaseczno

cena do uzgodnienia


Oto link gdzie są zdjęcia przeseł:
http://allegro.pl/item365992167_plot_ogrod...tymczasowe.html
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Przepraszam najmocniej ale pogubiłem się w wątkach  Przeniesionych lub nie. Więc zamieszczam tu     Oto strefa kibica  
  • Cztery połacie symetryczne to "koperta" (klasyczna wieżyczka), czterospadowy (taka koperta z kalenicą), mansardowy, wyczółkowy (sporadycznie widać w budownictwie mieszkaniowym chyba, że na mazurach) i połać dwuspadowa z dwoma gankami - klasyczny dworek z dwoma gankami w osi np. północ-południe. Masz tyle opcji, ze nie wiem, w czym problem?
  • Ciekwy i profesjonalnie napisany artykuł, widać, że ktoś ma pojęcie o czym pisze. Budowa fundamentu to nie mała inwestycja, więc lepiej to zrobić zgodnie ze sztuką, tak by później nie żałować, że się wyrzuciło pieniądze w błoto. Ale wykonywanie tradycyjnego fundamentu lanego nie zawsze jest konieczne, czasami wystarczy podbudowa prefabrykowana oraz wykonanie fundamentów punktowych tylko pod słupki. Nie dość, że jest to rozwiązanie znacznie szybsze to przede wszystkim dużo tańsze. Jeżeli chcesz zgłębić temat, wpadnij na mojego bloga - a w razie pytań pisz
  • Myślałam, myślałam i nie udało mi się znaleźć "innowacyjnego" złotego środka Inni mają chyba ten sam problem
  • Nie widzę wewnętrznej sprzeczności w zapisach tego MPZP. mamy tam zapis  ogólny (definicję): „Dach o połaciach symetrycznych to dach dwuspadowy założony na zasadniczej bryle budynku o jednakowych katach nachylenia głównych połaci dachowych, zbiegających się w jednej kalenicy” oraz zapis szczegółowy w odniesieniu do konkretnego obszaru: "dach stromy o połaciach symetrycznych, o kątach[…]”. Zgodnie z tymi zapisami dach musi być dwuspadowy. Ewentualna bylejakość, czy sprzeczność zapisów w innych częściach planu nic tu nie zmienia. Jedyne na co można by się tu powołać to nadmierne ograniczenie swobody inwestora takimi zapisami. Ale to trudna droga, raczej o niewielkich szansach na pomyślne rozstrzygnięcie w sądzie. PS. Prawo budowlane nie definiuje w ogóle takich pojęć jak "dach stromy" itp.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...