Skocz do zawartości

Co sądzicie o farbach do wewnątrz firmy Kabe?


Recommended Posts

MOJA FIRMA MALARSKA POLECIŁA MI DO MALOWANIA POKOI FARBY SZWAJCARSKIEJ FIRMY KABE, PODOBNO SĄ ZNAKOMITE ALE DROGIE. STWIERDZILI, ŻE JEŻELI ŻONA WYBRAŁA SOBIE KOLOR WRZOS-ŚLIWKOWY TO BAZA TEJ BARWY BEDZIE 400% !! DROŻSZA. CZY CZASEM NIE PRÓBUJĄ NAS NACIĄGNĄĆ? CZY UŻYWALIŚCIE MOŻE TYCH FARB?PRÓBOWAŁEM SPRAWDZIĆ CENY, LECZ NIGDZIE ICH NIE WIDZĘ. POMÓŻCIE.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Farby dobre na pewno, drogie też. Jeśli chodzi o dokładne ceny to nie znam, jednak zawsze możesz poszukać farb Para, bądź spytać w centrum Dekorala o farby Sigma, które też są b. dobrej jakości. Kolory nasycone zawsze będą drogie, bo potrzeba dużo pigmentu.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Moje główne założenie przy kupnie farb to nie cena nie marka a gwarancja producenta. Ile on jest w stanie mi zagwarantować że farba mi nie odpadnie przy odpowiednim malowaniu.
Szczerze Kabe to taka wysoka średnia półka nad którą są jeszcze niska wysoka wysoka i najwyższa. I te wysokie wręcz są tańsze niż kabe.

Na dole zaprezentowałem 2 firmy z różnych półek i wyliczyłem przybliżony koszt m2 zapraszam do zapoznania sie.

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...28&hl=farby
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...