Skocz do zawartości

instalacje przepomopowni


mariusz-g

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam prośbę, czy ktoś może polecić mi jakiś panel sterujący pompami w przepomwni ścieków. W szybkim skrócie ... studnia przepompowni w niej dopływ i odpływ. Interesuje mnie tylko instalacja elektryczna i sterownicza ... w studni dwie pompy kazda po 17KW ... 5 pomarów wyskości poziomu ścieków,j akiś tam minimalny, maksymalny, awaryjny i będą jeszce dwa, ale nie wiem dokładnie jakie. Mam do postawienia szafę sterowniczą na fudamencie ... od strony zabezpieczeń i wyłączników nie ma problemu, jestem elektrykiem, ale nie wiem jaki zastosować panel sterowania, który bedzie załączał raz jedną pompę, raz drugą, lub jak będzie wysoki poziom to, żeby chodziły dwie naraz, lub bardzo wysoki do załaczy np. jakąś sygnalizaję dźwiękową lub świetlną. Byc może bedzie potrzebny program jakiś tygodniowy, tydzień pompa 1 potem tydzień pompa 2. Sam panel (właśnie nie wiem jaki) będzie podwał pewnie prądy na odpowienie styczniki, ale co zamonotwać w studni jakieś sondy, które będą sygnalizowały poziom ścieków i w jaki sposób doprowdzić do nich hermetycznę instalację elektryczną. Dziękuję za jakiekolwiek informacje. Przepraszam, jeżeli zaśmieciłem forum.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...