Skocz do zawartości

Zaciekający balkon


Recommended Posts

Mam domek kanadyjski i po ostatnich deszcach przecieka mi balkonik o kształcie trapezy . Dzieje sie tak po mimo dwuch warst papy. Najgorsze jest to że pezciek widoczny jest w narożnikach co zacieka na okna i leje sie do śrotka na wełne i suche drewno.Czy wylanie wylewki betonowej coś pomoże? Dokładnośc wykonania przez opierzenia "fachowców" daje dużo do życzenia
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Mam domek kanadyjski i po ostatnich deszcach przecieka mi balkonik o kształcie trapezy . Dzieje sie tak po mimo dwuch warst papy. Najgorsze jest to że pezciek widoczny jest w narożnikach co zacieka na okna i leje sie do śrotka na wełne i suche drewno.Czy wylanie wylewki betonowej coś pomoże? Dokładnośc wykonania przez opierzenia "fachowców" daje dużo do życzenia



Za mało szczegółów.
Ale piszesz, że to domek kanadyjski - więc drewniany? Więc gdzie tą wylewkę chcesz lać. Poza tym wylewka nie służy do uszczelniania dachu, czy balkonu.
Może nastąpiła przerwa na styku balkon - ściana. Papa odkleiła się, pękła od naprężeń.
I tam wlewa się woda.
Link do komentarza
Cytat

Mam domek kanadyjski i po ostatnich deszcach przecieka mi balkonik o kształcie trapezy . Dzieje sie tak po mimo dwuch warst papy. Najgorsze jest to że pezciek widoczny jest w narożnikach co zacieka na okna i leje sie do śrotka na wełne i suche drewno.Czy wylanie wylewki betonowej coś pomoże? Dokładnośc wykonania przez opierzenia "fachowców" daje dużo do życzenia


Można to naprawić stosując taśmę Mapeband na styku ściany i powierzchni balkonu.Taśmę trzeba przykryć płytkami. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Mam domek kanadyjski i po ostatnich deszcach przecieka mi balkonik o kształcie trapezy . Dzieje sie tak po mimo dwuch warst papy. Najgorsze jest to że pezciek widoczny jest w narożnikach co zacieka na okna i leje sie do śrotka na wełne i suche drewno.Czy wylanie wylewki betonowej coś pomoże? Dokładnośc wykonania przez opierzenia "fachowców" daje dużo do życzenia




Jest jeszcze kwestia odpływu,- jak nachylona jest pow. balkonu,wktórym kierunku ma ściekać woda i czy balkon ma rynne?.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...