Skocz do zawartości

futryna- jak głeboko?


Recommended Posts

Witam znawców icon_smile.gif
mam baaardzo nietypowe pytanie- jak gleboko zazwyczaj wchodzi w podloge futryna drzwi? jest metalowa, jesli ma to znaczenie. To wazne bo...narzeczonej wpadl pierscionek zareczynowy w futryne- nie zartuje...- i zastanawiam sie czy jest szansa go wyjac... np wywiercajac dziure przy podlodze w futrynie.
Link do komentarza
Oj szkoda zostawiać dla potomnych pierścionka zaręczynowego, gdyż koszt demontażu futryny i ponownego montażu poinien być dużo mniejszy od kosztu pierścionka. Poza tym bardzo szkoda takiego pierścionka. Nie za bardzo wiem czy magnez np złapałby pierścionek przez futrynę. I czy w ogóle złapał by pierścionek. Można nim próbować.. Kolejna sprawa pod podłogę na pewno nie wchodzi więcej jak 5cm w ścianę to zdecydowanie mniej. tylko pytanie jak była futryna montowana czy na piankę czy też na kotwy. Jak na piankę to możne być plus gdyż można wykuć pasek niedługi przy futrynie i zobaczyć czy jest tam pierścionek.


Pozdrawiam
Link do komentarza
Bardzo dziekuje za pomoc Redakcji i NiceManowi. Na szczescie juz po klopocie - faktycznie nie siegala nizej niz 5cm ponizej podlogi i jak wywiercilem wystarczajaco duzy otwor w futrynie to za pomoca drutu wyciagnalem pierscionek. No ale pozostaje dziura...ale to juz kwestia kamuflazu icon_smile.gif Aha- magnez nie przyciagnie zlota icon_smile.gif
POZDRAWIAM
Link do komentarza
Ciesze sie, że się udało icon_smile.gif Hehe co do kamuflażu to wywierciłeś w futrynie dziurę czy pod futryną icon_biggrin.gif Jak pod to gipsem.
ale jak w futrynie to będzie trochę zabawy icon_smile.gif Można dospawać paseczek blaszki metalowej i ją zeszlifować bądź też spróbować na jakiś klej do blachy icon_smile.gif i przykleić blaszkę i również zeszlifować icon_smile.gif



Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

To chyba nie ma znaczenia- przynajmniej dla jego wydobycia, tak? wiec ja prywata tu nie bede szafowal. Nie szukam psychologa, tylko pomocnego czlowieka, ktory potrafi mi odp na moje pytanie.



To jest urocze. icon_smile.gif Tyle treści kryje się za tym jednym zdarzeniem że można książkę napisać i Nobla dostać. icon_biggrin.gif Życzę wszystkiego, wszystkieeego NAJLEPSZEGO na długie lata. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...