Skocz do zawartości

opinia o Teka


Kasiak

Recommended Posts

Cytat

Zamierzam wyposażyć swoją kuchnię. Tyle możliwości, że głowa boli. Znalazłam interesujacy okap firmy Teka. Czy macie doświadczenie z tym producentem?


Teka - bardzo dobra firma ale niestety jakość przekłada się na cenę - dosyć drogie. Pułap jakości i ceny minimalnie niższy od MELLE. Odpowiedniki w BOSCH i SIEMENS 30-40% tańsze.
Link do komentarza
No,ale z młynkiem do odpadów to się nie popisali.Kupił toto klient za ponad 750zl i po niecałym roku zaczął się rozlatywać.Dokręcanie i znów to samo.W końcu zlew zaczął kopać prądem.Servis olewał temat totalnie.Nie reagowali na telefony albo obiecywali wizytę za 2 tygodnie,a potem nie pojawiali się.
Zdemontowałem ustrojstwo i przeraziłem się tandetą wykonania.
Urządzenie za taką kasę wewnątrz było zrobione tak,jakby producentowi zależało na częstych awariach.Korpus ze zwykłej,pomalowanej blachy skorodował w środowisku ścieków błyskawicznie.Zalało silnik i stąd przebicia.Śruby mocujące korpus były o skoku śruby w maszynce do mięsa,więc nie dziwota,że ciągle się rozszczelniał.
Klient tak bardzo miał już dość tej firmy,że nie chciał słyszeć o reklamacjach i naprawach,i kazał to wywalić na złom.Tym bardziej,że olewający sprawę servis przeciągnął temat sporo poza czas gwarancji.
Żeby było do kompletu,to za parę dni,kiedy ludzie przyszli do domu,sztorcowa bateria (także Teka) w zlewozmywaku przeszła samoczynnie w stan spoczynku i leżała sobie swobodnie na zlewie.Złamała się rurka mosiężna z gwintem,którym przykręca się baterię do blatu, i ten gwint został w gnieździe.Tu przynajmniej uznali reklamację bez dyskusji.
Link do komentarza
No cóż, starty promów kosmicznych też przekładali "bo im uszczelka poszła albo się podwineła". Tak się niestety dzieje.Można kupić sprzęt bardzo drogi i niby ok. ale się spieprzył i kropka. Nie wytłumaczysz innym, że to właśnie ten spośród np. 10 tyś, który się zwalił. Reszta chodzi bez zarzutu. Co do jakości. Zgadza się - nienawidzę tandety i jeśli faktycznie tak firma TEKA wykonała swój produkt, to akurat jeśli chodzi o młynek do odpadów - warto kupić innej firmy.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Cytat

No cóż, starty promów kosmicznych też przekładali "bo im uszczelka poszła albo się podwineła". Tak się niestety dzieje.Można kupić sprzęt bardzo drogi i niby ok. ale się spieprzył i kropka. Nie wytłumaczysz innym, że to właśnie ten spośród np. 10 tyś, który się zwalił. Reszta chodzi bez zarzutu. Co do jakości. Zgadza się - nienawidzę tandety i jeśli faktycznie tak firma TEKA wykonała swój produkt, to akurat jeśli chodzi o młynek do odpadów - warto kupić innej firmy.




Nie wiem jak okapy, ale płyty mają świetne, łatwe w obsłudze, świetny design no i masa funkcji, co może jest już standardem, ale jak nie pochwalić czegoć z czego jestem zadowolona:)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...