Skocz do zawartości

kabina prysznicowa?


jaro_wan

Recommended Posts

Witam! Chce zlecic firmie zamontowanie kabiny naroznikowej, polokraglej z rozsuwanymi drzwiami, wymiary brodziku 90x90. Brodzik zamontowany bedzie na posadzce jednak bedzie trzeba skuc plytki pod brodzikiem i gdzies na 1cm podloge na scianach sa plytki tak wiec zainstalowanie skucie podloza zainstalowanie brodzika i kabiny i zaizolowanie wszystkiego bateria juz jest bo wczesniej byla tam kabina. Nie mam jednak pojecia ile taka firma moze sobie zazyczyc za tego typu usluge jezeli ktos wie to prosze o info
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Adamis - jesteś bardzo łaskawy dla swoich klientów - nie zdzierasz z nich... ale myślę, że za taką kwotę inni fachowcy nie będą chcieli tyłka z domu ruszyć... zawsze mnie zaskakują swoimi cenami - zdziercy... a wcale nie mają pojęcia o tym co robią - tak często było...



Mnie zawsze frapuje dodatkowa cena "za dojazd".Żadna inna branża nie ma takiego zwyczaju by pobierać opłatę za dojazd do potencjalnego klienta.
Link do komentarza
Cytat

Witam! Chce zlecic firmie zamontowanie kabiny naroznikowej, polokraglej z rozsuwanymi drzwiami, wymiary brodziku 90x90. Brodzik zamontowany bedzie na posadzce jednak bedzie trzeba skuc plytki pod brodzikiem i gdzies na 1cm podloge na scianach sa plytki tak wiec zainstalowanie skucie podloza zainstalowanie brodzika i kabiny i zaizolowanie wszystkiego bateria juz jest bo wczesniej byla tam kabina. Nie mam jednak pojecia ile taka firma moze sobie zazyczyc za tego typu usluge jezeli ktos wie to prosze o info


Raczej nie da się skuć płytek i 1cm z grubości podłogi.Prawdopodobnie trzeba skuć płytki z wylewką czyli 4-6cm i nadlać do odpowiedniej grubości.Ten zakres robót to minimum dwukrotna wizyta,czyli kucie plus wylewka z materiału szybko schnącego np topcem pronto mapei/24 godz/ i montaż kabiny z brodzikiem następnego dnia.Wyceniam to na 300-400 zł .Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...