Skocz do zawartości

jakich uzywacie narzędzi?


Gość

Recommended Posts

Do sporadycznego uzywania kupuję te najtańsze. Mam też wiertarkę i szlifierkę z serii jednorazowych i trzymają sie już kilka lat. Co prawdwa szlifierkę spaliłem po kilku dniach, ale naprawili w ramach gwarancji.
Piłę łańcuchową mam dobrą, bo poprzednia, tania, sprawiała mi sporo problemów. Cały czas naprawiałem. Ale z piłą to oddzielna sprawa, bo trzeba umieć ciąć i dbać o nią cały czas.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja mam wiertarke boscha przywiezioną z niemiec 10 lat temu i jedynie co z nia było to przetarty kabel. teraz powoli juz wyślizgał sie uchwyt wiertła.
Dodam ze komplet szczotek starcza mi na rok wiec nie jest oszczedzana
Nieraz wierciłą udaren wiertłem sds 16, albo 16 w stali, poprostu jest nie do zajechania.

Mam uprzedzenia do celmy bo maja słabe zębatki
jednorazóke raz kupiłem takowa szlifierke i po 2 tyg. musieli mi oddac kase bo sie nie nadawała do narawy.

Wiec jak duzo robisz nie załuj pieniedzy na Boscha, Makite, Black&decker, metabo, czy stihl od ogrodu
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Wydaje się, że lepiej markowe, ale mam złe doświadczenia ze Stihlem i Boschem, amatorskimi. Na gwarancji naprawiałem kilka razy, zaletą to serwis realizowany przez firmy kurierskie. Są narzędzia profesjonalne i nawet spalenie silnika jest naprawiane na gwarancji, tylko cena o wiele wyższa.
Wydaje mi się, że narzędzia niemarkowe marki Toyo (też używam i nie reperowałem), jeżeli mają gwarancję minimum rok a niektóre mają więcej to myślę, że te tanie.
Jeszcze jedno zależy też od rodzaju narzędzia, i jego przeznaczenia.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...