Skocz do zawartości

umieszczenie wejścia do domu względem działki


wojtekagata

Recommended Posts

witam, takie z pozoru banale pytanie ale nie potrafie sobie z problemem poradzić. Mam działkę której półprofesjonaly icon_biggrin.gif rzut zamieszczam poniżej:

Brak obrazka

Jak widać na załączonym obrazku, wymiary i położenie działki i drogi dojazdowej skomplikowały moje plany.

Potrzebuję aby wejście było od strony WSCHODNIEJ czyli od strony ogrodu. Tylko teraz salon no i taras muszą też być od strony ogrodu wieć taras musiałby sąsiadować z głównym wejściem do domu - troche tak dziwnie a przynajmniej ja nie moge sobie tego wyobrazić.

Następny problem to umiejscowienie garażu. Jedyne wyjście to chyba wolno stojący albo umiejscowiony pod domem.

Mam taką prośbę, jeżeli mielibyśie pomysł jaki projekt wpasować w tą działkę to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Jestem otwarty na wszystkie sugestie odnośnie zmiany położenia wejścia, miejsca garażu, itp.


Z góry dziękuję za pomoc


Ps.
Oczywiście położenie i rozmiar domu(kwadratu z napisem dom icon_cool.gif ) jest tylko aby zaznaczyć wejście.
Link do komentarza
Cytat

witam, takie z pozoru banale pytanie ale nie potrafie sobie z problemem poradzić. Mam działkę której półprofesjonaly icon_biggrin.gif rzut zamieszczam poniżej:

Brak obrazka

Jak widać na załączonym obrazku, wymiary i położenie działki i drogi dojazdowej skomplikowały moje plany.

Potrzebuję aby wejście było od strony WSCHODNIEJ czyli od strony ogrodu. Tylko teraz salon no i taras muszą też być od strony ogrodu wieć taras musiałby sąsiadować z głównym wejściem do domu - troche tak dziwnie a przynajmniej ja nie moge sobie tego wyobrazić.

Następny problem to umiejscowienie garażu. Jedyne wyjście to chyba wolno stojący albo umiejscowiony pod domem.

Mam taką prośbę, jeżeli mielibyśie pomysł jaki projekt wpasować w tą działkę to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Jestem otwarty na wszystkie sugestie odnośnie zmiany położenia wejścia, miejsca garażu, itp.


Z góry dziękuję za pomoc


Ps.
Oczywiście położenie i rozmiar domu(kwadratu z napisem dom icon_cool.gif ) jest tylko aby zaznaczyć wejście.


Cze.Wejście do domu to zwykle jest od strony drogi lub z boku.Lecieć do ogrodu na tyły domu aby wejść ?To dziwny pomysł.Pozdro icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Cze.Wejście do domu to zwykle jest od strony drogi lub z boku.Lecieć do ogrodu na tyły domu aby wejść ?To dziwny pomysł.Pozdro icon_biggrin.gif



A może by tak dwa wyjścia? Od frontu i od ogrodu? Dobrze wychodzić z domu wprost na ogród ale jak mówi hesia lecieć dookoła domu żeby wejść to trochę bez sensu. Zwłaszcza jak popada śnieg lub wiatr zawieje. Dodatkowe kilka metrów do przejścia może być wtedy koszmarem.
Link do komentarza
Odnośnie wejscia/wyjścia to i tak bedzie wyście z salonu na ogród a wejście będzię od boku - strona pólnocna, gdyż wiąże się to z wiatrami, śniegiem i w ogóle innymi magicznymi rzeczami icon_biggrin.gif


Już nie rozwodząc się na temat wejścia to jakby ktoś miał projekt domu gdzie wejście jest od boku domu, a garaż na wprost to byłbym wdzięczny za umieszczenia linka.

Projekt coś w stylu tego powyżej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...