Skocz do zawartości

Drzewa przy ogrodzeniu


Gość

Recommended Posts

icon_surprised.gifo icon_cool.gif ps:
Kto w W-wie Białołęce odpowiada za drzewa rosnące przy drodze?
Drzewa (akacje) pochylone są na posesję.
Ściąłbym sam ale między drzewami a ogrodzeniem przebiegają przewody telefoniczne.
Parę set metrów dalej latarnie oświetlają korony drzew. icon_evil.gif
Link do komentarza
Ludzie icon_evil.gif była kontrola z gminy i nie stwierdziła żadnych odchyłek w/w drzew icon_surprised.gif . Wizyta Pań z wydziału ochrony środowiska odbyła się gdy nikogo z nas nie było w domu. icon_exclaim.gif Przed wizytą wcześniej wspomnianych Pań odbyłem z nimi rozmowę telefoniczną w której zostałem ostrzeżony przed wycinką "drzew" icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Od 1992 do 1998 roku próbowałem w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Gliwicach załatwić podobną sprawę - drzewa (topole), rosnące przy moim ogrodzeniu całkowicie zasłaniały mi ogród od strony południowej.W 1998 roku dałem sobie spokój z Urzędem - oblałem topole takim środkiem chwastobójczym w rezultacie czego na wiosnę następnego roku po prostu uschły.Przyjechała ekipa z Urzędu,pokręcili nosem, i kazali wyciąć zeschłe kikuty.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Człowieku, no nie ma się czym chwalić. Jak widać, coś w tym jest, że Polak jak się na cos uweźmie, to nie odpuści. Strasznie mnie wkurzają takie zachowania jak twoje. Szkoda, że nie wpadłeś na taki pomysł, żeby benzyną podlać te drzewa. Miałbyś z głowy wszelką roślinność w tamtym miejscu i Ty i twoje 50 pokolenie. W końcu prawo jest po to, żeby je łamać, prawda. Jakie znaczenie mają, kilkudziesięcioletnie topole, które zasłaniają twój piękny ogród pełen pieknych, porcelanowych krasnali.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
icon_cool.gif ja tez mam problem z drzewami sasiad na zlosc sadzi mi wokól plotu modrzew i nie wiem jak sie tego dranstwa pozbyc co roku na jesien mam pelno igiel w domu i mam straszny cien od tych drzew.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

icon_cool.gif  ja tez mam problem z drzewami sasiad na zlosc sadzi mi wokól plotu modrzew i nie wiem jak sie tego dranstwa pozbyc co roku na jesien mam pelno igiel w domu i mam straszny cien od tych drzew.


To co rośnie po Twojej stronie swobodnie możesz wyciąć. NAtomaiast na igły załóż agrowłóknine na płocie - dodatkowo moze sąsiad zniknie ci z polawidzenia icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...