Skocz do zawartości

Kosiarka w ogrodzie


toronto

Recommended Posts

no dobra wracam do tematu icon_biggrin.gif
Mam 1300 m2. Teren trochę nierówny, ze spadkiem i skarpą. Kończe budowę i bardzo ekspresowo kończą się nam pieniążki (co chyba jest zjawiskiem dosyć typowym) więc umówmy się że nie będziemy rozważac rozwiązań za cztery moje pensje icon_smile.gif Umówmy się także że nie będzie póki co ogrodnika a trawkę (wymarzoną na tym błocie..) kosić będzie mój prywatny mąż. Do konwersacji też go zatrudnię.
No to polećcie przyzwoitą kosiarkę w rozsądnej cenie, chyba spalinową na tą powierzchnię jednak?
Kosę spalinową mamy, kosiliśmy pokrzywy i inne dziadostwo:)
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Witam. Pracuję z automatami do koszenia trawy firmy Husqvarna na co dzień. Jestem sprzedawcą i serwisantem tych cacek w Husqvarna Poznań. Mając możliwość wybrania sobie działu w naszej firmie bez większego zastanowienia wybrałem właśnie kosiarki automatyczne. Sprawdzona technologia, intuicyjna obsługa - mniej skomplikowana niż nie jeden tel. komórkowy, sprawiają, że z czystą przyjemnością polecam ...ten sprzęt. Metoda polegająca na nieregularnym ścinaniu trawy z milimetrów okazuje się najlepszym rozwiązaniem dla naszego trawnika. Tylko takie cięcie, a nie urywanie trawy jak to wygląda przy konwencjonalnych kosiarkach, sprawia, że mamy piękną i soczystą zieleń bez uszkodzonych i przebarwionych końcówek. Na jeszcze jeden fakt należy zwrócić uwagę, a mianowicie - bio odpad, który pozostaje na trawniku po koszeniu przez Automower firmy Husqvarna. Ścinki trawy są na tyle krótkie, że spadają na dno trawnika i ulegają rozłożeniu, wniknięciu w podłoże użyźniając je aż po same korzenie. Piszę to po to, aby rozwiać obawy, które najczęściej wynikają z braku możliwości obcowania z tym sprzętem. Dlatego na taką ewentualność wprowadziliśmy możliwość testowania Automowerów u klienta w ogrodzie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Proszę Państwa to naprawdę działa ! Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Automower firmy Husqvarna... No pewnie i to jest fajne bajer i haha ale dla przeciętnego człowieka poza zasięgiem finansowym. Niedawno gość wciskał mi bajer odkurzacz za 10 tys. PLN. No niestety nie stać mnie. Z kosiarek spalinowych to najlepiej 4-ro suw (są cichsze, ale trzeba wymieniać olej). Z mojej wiedzy to najważniejszy jest silnik. Jedne z najlepszych robi firma BRIGGS&STRATTON. Jeżeli kosiarka ma markowy silnik to posłuży długo. Husqvarna, Stihl itp. na pewno też robią dobry sprzęt, choć dość drogi. Dobrać do potrzeb należy też szerokość koszenia oraz wielkość kosza na trawę. Resztę pieniędzy zainwestujcie w BHP, czyli dobre buty, spodnie, rękawice i słuchawki ochronne. To jest naprawdę ważne! Edytowano przez Sintesi (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cześć. Polecam kosiarka Viking MB 545 V,. Koszę taką od 3 lat i wszystko bez najmniejszych problemów. Płynna regulacja prędkości, dobry silnik, łatwa regulacja wysokości koszenia. Na zimę z kolei polecam odśnieżarka Honda HS550E lub któryś z wyższych modeli. Również mam już kilka lat ten model i bez najmniejszych problemów. Honda daje 5 lat gwarancji, jest dostęp do części, serwisy itp.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Ktoś wyżej polecił kosiarki z silnikami Briggs-a, podpisuje się pod tym, naprawdę super silniki, sprawdzone i bardzo wytrzymałe. Mój wujek ma kosiarkę z takim silnikiem, kosi obszar koło 20 arów, silnik działa już chyba z 8 lat i zero problemów. Silniki w tanich kosiarkach są chińskie, kuszą klienta dużą mocą i na tym kończą się ich zalety. Wytrzymałość takiego silnika mizerna, zwykle pada tuż po gwarancji icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...