Skocz do zawartości

Dom Naturalny... ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?


Recommended Posts

Cytat

PR?Zgadłam? icon_biggrin.gif


Nie zgadłaś.. żaden PR. Poważnie pytam.
Prónuję od jakiegoś czasu skontaktować sie z tą pracownią pod podanymi na stronie numerami i nic mi z tego nie wychodzi (nikt nie odbiera).
Dlatego chciałbym namierzyć kogoś kto z nimi coś wspólnego miał.
Koncepcja bardzo mi się podoba i jeśli w realu jest taka jak na papierze to dla mnie rewelacja... ale jeśli obsługa ze strony autora projektu ma być taka, że się do niego dodzwonić nie można to już trochę gorzej.

PS.. no to sprawa się wyjaśniła.. Pan Andrzej jest na wakacjach.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
Cytat

Nie zgadłaś.. żaden PR. Poważnie pytam.
Prónuję od jakiegoś czasu skontaktować sie z tą pracownią pod podanymi na stronie numerami i nic mi z tego nie wychodzi (nikt nie odbiera).
Dlatego chciałbym namierzyć kogoś kto z nimi coś wspólnego miał.
Koncepcja bardzo mi się podoba i jeśli w realu jest taka jak na papierze to dla mnie rewelacja... ale jeśli obsługa ze strony autora projektu ma być taka, że się do niego dodzwonić nie można to już trochę gorzej.

PS.. no to sprawa się wyjaśniła.. Pan Andrzej jest na wakacjach.



Witam serdecznie icon_smile.gif
mnie również zainteresował ten projekt, czy ktoś dowiedział się cokolwiek więcej niż podaje strona www?
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie icon_smile.gif
mnie również zainteresował ten projekt, czy ktoś dowiedział się cokolwiek więcej niż podaje strona www?



Otóż ostatecznie się dowiedziałem. Znaczy się udało mi się skontaktować z Panem Andrzejem, który wtedy gdy zakładałem ten wątek był po prostu za granicą na urlopie.

Byłem w Gliwicach, oglądałem dom modelowy... i już żadnego innego nie chcę. Budynek w naturze wygląda dużo fajniej niż na zdjęciach a w otoczeniu typowych ostatnio gargameli jest naprawdę elegancki i robi wrażenie.

Ostatnio zacząłem namierzać osoby budujące takie domy aby trochę skorzystać z ich doświadczeń gdyż w tym roku zamierzam rozpocząć budowę... na razie plan minimum czyli zakup projektu, zdobycie pozwolenia, wiercenie studni i zrobienie fundamentu. Plan trochę bardziej zaawansowany przewiduje jeszcze zbudowanie garażu.
Link do komentarza
cześć simon_r
widzę że już podjąłeś decyzję na TAK i jesteś na etapie planowania - brawo icon_smile.gif

ja jestem bardzo zainteresowany tym projektem, modelem XS, dla mojej rodziny w sam raz (2+1).

jeśli to nie tajemnica to gdzie zamierzasz się budować? ja jestem ze Śląska i jestem na etapie zakupu działki
pewnie rozmawialiście o kosztach, jak teraz kształtuje się cena wybudowania 1m2 ?
będziesz budował systemem gospodarczym czy pod klucz ?

za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje
pzdr

PS: w sieci znalazłem coś takiego na temat naturalnego domu: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=53052
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...