Skocz do zawartości

Pociski na działce budowlanej - sprawdzenie i ew. oczyszczenie.


Recommended Posts

Cytat

Witam,
Poszukuje firmy, która specjalizuje się w wyszukiwaniu i oczyszczaniu terenów z przedmiotów niebezpiecznych pochodzenia wojskowego w okolicach Radzymina. Czy możecie kogoś polecić ?

Pozdrawiam,
cichyPrzepraszam, ale czy to znaczy że ktoś sprzedaje działki budowlane z terenów po poligonach?
Link do komentarza
Cytat

Mam nadzieje ze nie ale tereny wokół Radzymina mogą posiadać różnego rodzaju "ciekawostki". Chciałbym to na wszelki wypadek sprawdzić.Po prostu się przestraszyłam że ktoś mógły być aż tak nieodpowiedzialny by odkupić poligon od wojska i zamienić go na osiedle. brr..
Link do komentarza
Cytat

Są firmy, które się w tym specjalizuą - np.: http://www.rozminowanie.pl/I to jest chyba lepszy pomysł niż wzywanie saperów. Ci mają swoje priorytety i na działkę gdzie nie wiadomo czy w ogóle coś jest przyadą pewnie po kilku miesiącach. A specjalistyczna firma pewnie ma krótkie terminy. Swoją drogą to że mamy sapecjalistyczne firmy saperskie działające na rynku prywatnym coś mówi o skali problemu.
Link do komentarza
Cytat

I to jest chyba lepszy pomysł niż wzywanie saperów. Ci mają swoje priorytety i na działkę gdzie nie wiadomo czy w ogóle coś jest przyadą pewnie po kilku miesiącach. A specjalistyczna firma pewnie ma krótkie terminy. Swoją drogą to że mamy sapecjalistyczne firmy saperskie działające na rynku prywatnym coś mówi o skali problemu.


Saperzy przyjechaliby wtedy gdyby ktoś znalazł jakiś niewypał lub coś takiego i ich o tym poinformował - ale nie po to aby sprawdzić czy nie ma tam jakiś pocisków. icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Sprawdzenie działki pod kątem niewypałów jest pewnie drogie. icon_sad.gif


Gdy kilka lat temu na ulicy Sennej w Warszawie budowano biurowiec, znaleziono tam właśnie niewypał długości około 1m .
Saperzy przyjechali, a jakże, ale nie mieli jak wywieźć tej bomby i poprosili koparkowego, aby wziął tą bombę na łyżkę i wywiózł we wskazane miejsce. Kioparkowy zrobił to - ryzykując nie tylko swoje życie, a później dostał naganę od szefa. Dlaczego? Bo przecież gdyby ta bomba wybuchła, to zniszczyłaby caterpillera. icon_wink.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Gdy kilka lat temu na ulicy Sennej w Warszawie budowano biurowiec, znaleziono tam właśnie niewypał długości około 1m .
Saperzy przyjechali, a jakże, ale nie mieli jak wywieźć tej bomby i poprosili koparkowego, aby wziął tą bombę na łyżkę i wywiózł we wskazane miejsce. Kioparkowy zrobił to - ryzykując nie tylko swoje życie, a później dostał naganę od szefa. Dlaczego? Bo przecież gdyby ta bomba wybuchła, to zniszczyłaby caterpillera. icon_wink.gif icon_lol.gifI saperzy tak sobie przyjeżdzają do pracy bez odpowiedniego sprzętu? Pięknie.
Link do komentarza
Cytat

Mam nadzieje ze nie ale tereny wokół Radzymina mogą posiadać różnego rodzaju "ciekawostki". Chciałbym to na wszelki wypadek sprawdzić.


Są poszukiwacze skarbów,mąż mówi że mają świetny sprzęt i pewnie z ochotą pobiegają po działce żeby znaleść jakiś guzik czy inną manierkę. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Witam. Mogę polecić firmę Dynamit Krzysztof Falandysz z Płocka której jestem przedstawicielem. Firma posiada przeszkoloną kadrę w odnajdywaniu, usuwaniu przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego. Posiada na to odpowiednie zaświadczenia. Kontakt e-mail: szczepandabek@wp.pl lub wejście na strone internetową http://www.firmadynamit.com.pl Zaufali nam min.PGiN, PKZ, Nadleśnictwo Lublin, GDDKiA, PLNG, Budimex, Dromex, Lubelski Zarząd Drogowych Przejść Granicznych, UDNER, Nadleśnictwo Przasnysz, LOADMAX i wiele innych. Polecam!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...