Skocz do zawartości

Odległość od granicy


Recommended Posts

Posiadam działkę budowlaną w bezpośrednim sąsiedztwie z boiskiem sportowym. Zarządcy zasadzili wzdłuż jego granicy sosny i umieścili na podmurówkach budy dla zawodnikach. Jak powinna być ich odległość od mojej działki. Czy na odległość zasadzenia drzew od granicy ma wpływ fakt, iż w palnie zagospodaropwania przestrzennego wzdłuż granicy o której mowa zaplanowano pas zieleni?
Link do komentarza
Odległość sadzenia drzew od granicy działki nie jest określona przepisami. Z drugiej strony ich korony jak i korzenie nie powinny przechodzić na sąsiedni teren.
Natomiast odległość urządzeń sportowych od granicy zależy od ich rodzaju, a ich postawienie powinno nastąpić przynajmniej po uprzednim zgłoszeniu w starostwie takiego zamiaru.
Link do komentarza
Dzięki za odpowiedź. Nadal jednak mam problem jak pozbyć się drzew, o których mowa, bo dopiero co zasadzone? Czy przy wystosowaniu pisma do zarządców pomogą przepisy stosowane w sprawie ogódków działkowych. Gdzie szukać informacji na temat rodzajów obiektów sportowych, których umieszczenie należy zgłosić w starostwie? Proszę o konkretny przykład jak pozbyć się drzew, bud i zaniechać działaniom namolnych Brak obrazka zarządców boiska?
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za odpowiedź. Nadal jednak mam problem jak pozbyć się drzew, o których mowa, bo dopiero co zasadzone? Czy przy wystosowaniu pisma do zarządców pomogą przepisy stosowane w sprawie ogódków działkowych. Gdzie szukać informacji na temat rodzajów obiektów sportowych, których umieszczenie należy zgłosić w starostwie? Proszę o konkretny przykład jak pozbyć się drzew, bud i zaniechać działaniom namolnych Brak obrazka zarządców boiska?


Chyba jesteś w czarnej.............. to cytat z reklamówki śmiesznego filmu.Odpuść sobie nic nie wskórasz. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...