Skocz do zawartości

Wykończyś siebie czy dom


Recommended Posts

Witam
Zaczynam wykańczać dom i powiem prędzej się wykończę niż dom w każdej hurtowni ceny są różne a czas poświęcony na dojazd z jednej do drugiej to już obłęd zastanawiam się jakie płytki i czy prysznic czy wannę a może panel prysznicowy.
Jaką farbę kupić do salonu a jaką do sypialni więcej pytań niż odpowiedzi wykańczanie schodów na poddasze z czego i jakie poręcze . Czy wy też macie ,mieliście te problemy? icon_confused.gif??: icon_confused.gif: icon_confused.gif:
Link do komentarza
Cytat

Witam
Zaczynam wykańczać dom i powiem prędzej się wykończę niż dom w każdej hurtowni ceny są różne a czas poświęcony na dojazd z jednej do drugiej to już obłęd zastanawiam się jakie płytki i czy prysznic czy wannę a może panel prysznicowy.
Jaką farbę kupić do salonu a jaką do sypialni więcej pytań niż odpowiedzi wykańczanie schodów na poddasze z czego i jakie poręcze . Czy wy też macie ,mieliście te problemy? icon_confused.gif??: icon_confused.gif: icon_confused.gif:



Ja (szczęśliwie lub nie) jeszcze przed tym. Staram się zachować optymizm. Wiem że można skorzystać z usług firm które takie roboty wykończeniowe za nas zrobią ale i rachunek wystawią solidny. Więc postaram się zrobić to we własnym zakresie na tyle na ile się da. I dobrze by było wysłuchać innych chociaż ci co przechodzili ten etap dwa lata temu płacili chyba jakieś grosze w porównaniu z cenami które są teraz.
Link do komentarza
Cytat

Witam
Zaczynam wykańczać dom i powiem prędzej się wykończę niż dom w każdej hurtowni ceny są różne a czas poświęcony na dojazd z jednej do drugiej to już obłęd zastanawiam się jakie płytki i czy prysznic czy wannę a może panel prysznicowy.
Jaką farbę kupić do salonu a jaką do sypialni więcej pytań niż odpowiedzi wykańczanie schodów na poddasze z czego i jakie poręcze . Czy wy też macie ,mieliście te problemy? icon_confused.gif??: icon_confused.gif: icon_confused.gif:


Takie i wiele innych.Dodam wyrwanie przewodów ze ścian ,zniknięcie betoniarki i tysiące innych.Mimo to zastanawiam się nad budową następnego domu.Twardziel jestem chyba?Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Takie i wiele innych.Dodam wyrwanie przewodów ze ścian ,zniknięcie betoniarki i tysiące innych.Mimo to zastanawiam się nad budową następnego domu.Twardziel jestem chyba?Bob icon_biggrin.gif



To jak uzależnienie mówią niektórzy. Na szczęście terapeuci jeszcze tego źródła zysku nie odkryli. icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...