Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwuś

Wykończyś siebie czy dom

Recommended Posts

Witam
Zaczynam wykańczać dom i powiem prędzej się wykończę niż dom w każdej hurtowni ceny są różne a czas poświęcony na dojazd z jednej do drugiej to już obłęd zastanawiam się jakie płytki i czy prysznic czy wannę a może panel prysznicowy.
Jaką farbę kupić do salonu a jaką do sypialni więcej pytań niż odpowiedzi wykańczanie schodów na poddasze z czego i jakie poręcze . Czy wy też macie ,mieliście te problemy? icon_confused.gif??: icon_confused.gif: icon_confused.gif:

Cytat

Witam
Zaczynam wykańczać dom i powiem prędzej się wykończę niż dom w każdej hurtowni ceny są różne a czas poświęcony na dojazd z jednej do drugiej to już obłęd zastanawiam się jakie płytki i czy prysznic czy wannę a może panel prysznicowy.
Jaką farbę kupić do salonu a jaką do sypialni więcej pytań niż odpowiedzi wykańczanie schodów na poddasze z czego i jakie poręcze . Czy wy też macie ,mieliście te problemy? icon_confused.gif??: icon_confused.gif: icon_confused.gif:

Ja (szczęśliwie lub nie) jeszcze przed tym. Staram się zachować optymizm. Wiem że można skorzystać z usług firm które takie roboty wykończeniowe za nas zrobią ale i rachunek wystawią solidny. Więc postaram się zrobić to we własnym zakresie na tyle na ile się da. I dobrze by było wysłuchać innych chociaż ci co przechodzili ten etap dwa lata temu płacili chyba jakieś grosze w porównaniu z cenami które są teraz.

a ile gdzies tak licyzcie ze wyniesi ewas całe wykonczenie?albo cała budowa dom u?i jakei to projekty

Cytat

a ile gdzies tak licyzcie ze wyniesi ewas całe wykonczenie?albo cała budowa dom u?i jakei to projekty

Pod klucz budowa przez firmę to wydatek ok 3tys /m2Bob icon_biggrin.gif

Cytat

Witam

Takie i wiele innych.Dodam wyrwanie przewodów ze ścian ,zniknięcie betoniarki i tysiące innych.Mimo to zastanawiam się nad budową następnego domu.Twardziel jestem chyba?Bob icon_biggrin.gif

Cytat

Pod klucz budowa przez firmę to wydatek ok 3tys /m2Bob icon_biggrin.gif

Wydawało mi się że będzie to około 5 tys. Niby dużo mniej ale się nie wycofuje. Lepiej próbować samemu.

Cytat

Takie i wiele innych.Dodam wyrwanie przewodów ze ścian ,zniknięcie betoniarki i tysiące innych.Mimo to zastanawiam się nad budową następnego domu.Twardziel jestem chyba?Bob icon_biggrin.gif

To jak uzależnienie mówią niektórzy. Na szczęście terapeuci jeszcze tego źródła zysku nie odkryli. icon_wink.gif

a czy ktos z was jzu zdazył postawic dom podczas tego boomu budowlanego?jelsi tak to iel on was wyniosł?bo jeszcze nie spotkałem zadnej osoby ktora jzu by taki dom w tm boomei cąły postwiął i zamieskzała a kosztorysom to nei wierze za bradzo

Witam na szczęście mnie bum budowlany minął postawiłem dom 2006 i jestem z tego zadowolony ale jak patrze na dzisiejsze ceny wykończeniówki to ręce opadają największy problem z tynkami 15zł za m2 tynku tradycyjnego to szok .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Właśnie powysyłałam na privy link do fotek 
    • Gość Darek
      Fotowoltaika to przyszłość. Inwestuję od lat i dlatego wiem, że to się opłaca ja mało co. Jestem bardzo zadowolony z usług OZE-Biomar i rezultatów współpracy.
    • Nowelizacja Ustawy o Cenach Energii (tzw. ustawy prądowej) przewiduje, że ceny energii dla odbiorców końcowych zostają zamrożone, ale tylko do końca 2019 roku. W obawie przed coraz wyższymi cenami energii inwestorzy indywidualni chętniej skłaniają się ku instalacjom fotowoltaicznym. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/kolektory-sloneczne-i-fotowoltaika/porady/31209-czy-podwyzki-energii-elektrycznej-wplywaja-na-sprzedaz-paneli-pv
    • Czy pamięta ktoś gdzie było tu na forum porównanie kosztów gotowania wody w zależności od medium grzewczego? Gdzieś kojarzy mi się taka tabelka sprzed kilku lat, oczywiście w cenach z tamtego okresu... bardziej chodzi mi o proporcje między mediami...
    • bidny adwokacie z urzędu,  bardziej żałośliwy od demo,  wciskasz swój pyszczek,  ci się w domu nie układa, odreagowujesz to na forum, bezczelny człowieku, jesteś kłamcą i obłudnikiem - obłudnik już był..., jełopem, który ma walnąć się w łeb, tuman, prymityw...   I to właśnie jest cały zenek   głebokości nie ma, bo ten podział odnosi się do proporcji rzutu fasady budowli, czyli tworu dwuwymiarowego, a demo pisał o budynku, bryle trójwymiarowej... ale jak masz to ogarnąć - nie wiem bo dla mnie to jasne jak słońce...   hmmm... kto pierwszy zaczął...   Najpierw Gość zaniepokojona, już w drugim poście napisała: Nie wiem co za architekt podpisał się pod tą "zwartą bryłą z ozdobnym gankiem" ale mam chociaż nadzieję, że toto przy głównej drodze nie stoi.   Potem - w trzecim poście - zenek pochwalił projekt i podsumował: W sumie - mnie się podoba   Potem Elfir określiła ganek jako raczej styl rozkraczony...   No i się zaczęło!!! bo głos zabrał mhtyl - w piątym już poście!!! Nie wiem co dyktuje takie pisanie negatywnych opinii? zazdrość, niewiedza, brak wszelakiego gustu? Domek jak i otoczenie jego bardzo ładnie. Starsze państwo ma fajny, ładny domek, zapewne było to ich marzeniem i to sie spełniło i zamiast cieszyć się wraz z nimi z ich szczęścia hejtują bo widocznie tylko to umieją robić najlepiej. Potem joks wspomniał o POLACZKOWATOŚCI, a potem ja zwróciłem uwagę, że to tylko indywidualne odczucia i przypomniałem definicję HEJTU, za co zenek potraktował mnie pokracznym stylem pisania...     I tak leci do tej pory...   A kto pierwszy zaczął???   Gość zaniepokojona!!!  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...