Skocz do zawartości

dom z elementów prefabrykowanych


Recommended Posts

Widziałam jak powstaje dom z elementów prefabrykowany (codziennie wracając z pracy przejeżdżałam tamtędy). Newątpliwą zaletą takiego domu jest to, iż stan surowy powstaje zaledwie w parę dni. Nie wiem jednak czy warto wybudować dom z takich gotowych elementów. Będę wdzięczna za wasze opinie na ten temat.
Link do komentarza
Cytat

Widziałam jak powstaje dom z elementów prefabrykowany (codziennie wracając z pracy przejeżdżałam tamtędy). Newątpliwą zaletą takiego domu jest to, iż stan surowy powstaje zaledwie w parę dni. Nie wiem jednak czy warto wybudować dom z takich gotowych elementów. Będę wdzięczna za wasze opinie na ten temat.


Siemka.Jeśli ciekawy projekt i do tego szybka budowa to czemu nie?Całuski icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Widziałam jak powstaje dom z elementów prefabrykowany (codziennie wracając z pracy przejeżdżałam tamtędy). Newątpliwą zaletą takiego domu jest to, iż stan surowy powstaje zaledwie w parę dni. Nie wiem jednak czy warto wybudować dom z takich gotowych elementów. Będę wdzięczna za wasze opinie na ten temat.


To kwestia ceny,czasu i estetyki.Czyli tanio ,szybko,ładnie-po spełnieniu tych warunków jestem za.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

jeśli do tego dorzucisz "TRWALE" to tez jestem za, ale podobno w warunkach polskich (chodzi o ekipy a nie klimat) z tym jest nie najlepiej


Budynek prefabrykowany stawiają ekipy polecane przez producenta prefabrykatów.Te ekipy znają technologię budowy ,są to już przećwiczone i wielokrotnie wykonane te same czynności.Biorąc to pod uwagę ,,trwałość"takich budowli powinna być taka jak podają w opisie technologi.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Widziałam jak powstaje dom z elementów prefabrykowany (codziennie wracając z pracy przejeżdżałam tamtędy). Newątpliwą zaletą takiego domu jest to, iż stan surowy powstaje zaledwie w parę dni. Nie wiem jednak czy warto wybudować dom z takich gotowych elementów. Będę wdzięczna za wasze opinie na ten temat.



Zajrzyj sobie na stronkę www.domgotowy.pl -tam jest sporo informacji
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...